Поради та підказки повернутися до всіх статей

Майстер-клас: як створити ідеальні локони

Майстер-клас: як створити ідеальні локони

Доглянуті блискучі локони - невід'ємна частина образу. Але від гарячого укладання і дії зовнішніх чинників волосся тьмяніє, стає тонким і ламким. Щоб цього не відбувалося, використовуй Екстраординарну Олію Elseve від L'Oréal Paris. Один з варіантів її застосування - це перед укладанням. Вона пом'якшує і розгладжує волосся, а також захищає його від пошкоджень під час використання плойки. Нанеси краплю олії на долоні, а потім - на чисте сухе волосся, приділяючи особливу увагу кінчикам. Тепер можна приступити до зачіски.

1. Розділи волосся на невеликі пасма по 3-5 сантиметрів. Накручуй кожне пасмо на плойку на 8-10 секунд. Якщо у твоєї плойки конусоподібна форма, починай накручувати від самої товстої частини вниз.

2. Продовжуй накручувати локони, даючи охолонути тим, що вже готові. Коли ти закінчиш, опусти голову вниз і розділи локони пальцями, надаючи зачісці об'єму. Зафіксуй результат лаком для волосся.

3. Локони можна носити і на наступний день. Найкраще - зав'язати волосся у хвіст. Щоб зачіска виглядала охайно, розпили трохи лаку на плоский гребінець і пригладь волосся.

Якщо у твоєму розпорядженні є тільки праска для волосся, то локони можна створити і за допомогою неї.

1. Розділи волосся на пасма, вони можуть бути більшими, ніж у випадку з плойкою.

2. Відступи від коренів кілька сантиметрів, затисни пасмо і поверни праску так, щоб на неї накрутити волосся.

3. Повторюючи цей рух, необхідно плавно ковзати праскою вниз, підкручуючи наступні ділянки пасма. Чим повільніше рух, тим м'якше буде локон.

4. Процедуру потрібно повторити з усіма локонами.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.