Поради та підказки повернутися до всіх статей

Олія для волосся та її роль у догляді за волоссям

Олія для волосся та її роль у догляді за волоссям

Ламкість, тьмяний колір, повільний ріст та випадіння волосся - із цими проблемами зустрічаються мільйони жінок. Наше волосся піддається агресивному впливу будь-якої пори року: влітку джерелом ушкодження є сонце, кондиціонер та морська вода, а взимку - вітер, холод та сухе повітря у приміщенні з опалювальними приладами. Іншими негативними чинниками є користування феном, фарбування та занадто часте миття голови. Щоб вберегти волосся від зовнішнього впливу й повернути йому природнє сяйво, використовуйте спеціальну олію для волосся, наприклад, ELSEVE "Екстраординарна Олія для волосся" від L'Oréal Paris.

Як діє олія для догляду за волоссям

До складу олії входять поживні речовини: омега кислоти, вітаміни А і Е. Вони відновлюють структуру волосся й сприяють його росту. Крім того, олія виступає у ролі надійного бар'єру, запобігаючи випаровуванню вологи із волосяного стержня й перешкоджаючи ламкості від термовпливу.

Олія для волосся чудово впорюється із посіченими кінчиками, запобігає тьмяності, оберігає від впливу вільних радикалів, смогу та інших негативних факторів. Вона допомагає зберегти блиск і колір волосся, відмінно вбирається, швидко діє та має приємний аромат.

Поради щодо застосування олії для волосся

Використовуйте олію щодня для комплексного догляду.

Перед миттям голови: нанесіть достатню кількість олії для догляду за волоссям, оберніть голову рушником й залиште приблизно на півгодини, після чого змийте. Робіть таку маску один раз на тиждень. Для боротьби із посіченими кінчиками наносьте кілька крапель олії на кінчики перед кожним миттям голови. Щоб досягти кращого ефекту, використовуйте шампунь і бальзам, до складу яких входить поживна олія. Наприклад, шампунь і бальзам-ополіскувач Elseve “Розкіш 6 олій” від L'Oréal Paris.

Перед укладкою феном: розподіліть невелику кількість олії по всій довжині волосся, щоб захистити його від агресивного впливу сухого гарячого повітря й засобів для укладки.

Після укладки феном: використовуйте невелику кількість олії в якості стайлінгу, щоб додати волоссю блиску й природного сяйва.

Якщо наносити олію щодня перед миттям голови й перед виходом на вулицю, це допоможе зберегти здоровий вигляд й красу волосся. І не забувайте: важливо не тільки правильно підбирати косметичний засіб, але й вміти вірно його використовувати.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.