Поради та підказки повернутися до всіх статей

Макіяж очей Smoky Eyes: покрокова інструкція

Макіяж очей Smoky Eyes: покрокова інструкція

Макіяж smoky eyes вже давно і вперто не виходить з моди, і тому є причини. Він підходить усім, а в сезоні весна-літо 2014 його можна виконати в одному з модних кольорів - смарагдовому, синьому або фіолетовому.

Smoky eyes перекладається, як "димчасті очі". Назва говорить сама за себе: це макіяж, у якому за рахунок хорошого розтушування тіней досягається ефект димки на очах, яка робить погляд томним і спокусливим. Існує стереотип, що smoky eyes неодмінно повинні бути виконані в чорному кольорі, але це не так. Ти можеш вибрати відтінок, який найбільше підходить твоєму кольору очей: для карих ідеально підійдуть кобальтові тіні (насичений синій), для зелених - фіолетові, а для блакитних - теракотові.

Крок перший

Щоб макіяж тримався довше, а тіні лягали рівніше, використовуй основу для тіней. В її якості відмінно послужить коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris або ВВ-крем від L'Oréal Paris.

Крок другий

Нанеси тіні відповідного кольору Color Riche Quadro від L'Oréal Paris на рухому верхню повіку. Головний критерій - колір повинен бути насиченим. Стеж, щоб тіні не виходили за межі рухомої повіки, краї повинні бути ретельно розтушованими. За допомогою жорсткої невеликої щіточки нанеси тіні на нижню повіку по лінії росту вій.

Крок третій

За допомогою чорного олівця Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris намалюй стрілку по лінії росту вій на верхній і нижній повіці, розтушуй лінію за допомогою ватної палички або аплікатора. Це додасть погляду глибини і сексуальності.

Крок четвертий

Підкресли вії: нанеси туш Об’єм Мільйона Вій (Volume Million Lashes Excess), яка забезпечить вражаючий мега-об'єм.

Крок п'ятий

Головний акцент в макіяжі повинен залишатися на очах, тому нанеси на яблучка щік рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris, а на губи - один з відтінків помади з колекції Collection Privee від L'Oréal Paris.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.