Поради та підказки повернутися до всіх статей

Макіяж очей: пухнасті вії

Макіяж очей: пухнасті вії

Ідеально підібрана туш і техніка нанесення макіяжу здатні творити чудеса. Ти вирішила зробити ставку на виразний макіяж очей? Ми знаємо, як досягти максимального результату!

1. Намалюй стрілку між віями. За допомогою добре заточеного чорного олівця для контуру повік Color Riche Le Khol намалюй стрілку якомога ближче до лінії росту вій, заповнюючи кольором простір прямо між віями. Така стрілка майже непомітна, але вона візуально зробить вії густішими. Для більш виразного макіяжу зафіксуй стрілку за допомогою Супер Лайнера від Кутюр від L'Oréal Paris. Завдяки тонкому точному аплікатору ти зможеш намалювати максимально тонку лінію біля самої основи росту вій.

2. Для того, щоб додати віям максимальний об’єм без склеювання і грудочок, будемо використовувати туш Об’єм Мільйона Вій від Кутюр від L'Oréal Paris. Профарбовуємо вії, починаючи від зовнішніх куточків до внутрішніх: від основи, злегка натискаючи щіточкою, зигзагоподібними рухами до самих кінчиків. Кожна вія ідеально профарбована!

3. Приділити увагу нижнім віям, особливо по центру - так погляд буде більш виразним. Щоб фарбувати навіть найменші вії, щіточку можна тримати вертикально.

4. Відійди на два кроки від дзеркала, щоб оцінити результат. Недоліки можна виправити за допомогою ватної палички і міцелярної води Абсолютна ніжність від L'Oréal Paris.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.