Поради та підказки повернутися до всіх статей

Макіяж очей: бронзові Smoky Eyes

Макіяж очей: бронзові Smoky Eyes

1. Наносимо середній, мідний відтінок з палетки тіней Е2 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris на рухому повіку і м'яко розтушовуємо краї. Цей же відтінок наносимо по лінії росту нижніх вій.

2. Щоб створити ефект вологої повіки, а також зробити макіяж стійкішим і виразним, далі тіні будемо наносити вологим пензлем. Найбільш темним відтінком з палетки Е2 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris промальовуємо стрілку на верхній повіці і злегка розтушовуємо її наверх, малюємо стрілку також на нижній повіці, за допомогою злегка скошеної і вологої щіточки.

3. Найтемніший відтінок з палетки Е2 наносимо на зовнішні куточки очей і розтушовуємо до центру, не виходячи за межі рухомої повіки.

4. Золотистий відтінок з палетки Е2 наносимо на все рухоме віко, щоб додати макіяжу трохи мерехтіння і зробити його більш м'яким.

5. Найбільш світлий відтінок з цієї ж палетки наносимо на внутрішні куточки очей, щоб зробити очі візуально більшими, а також під брову.

6. Завершуємо макіяж очей чорною тушшю. Будемо використовувати новинку від L'Oréal Paris - туш Об’єм Мільйона Вій від Кутюр, яка зробить вії виразними, пухнастими і об'ємними.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.