Поради та підказки повернутися до всіх статей

Макіяж для карих очей у теплих і холодних тонах

Макіяж для карих очей у теплих і холодних тонах

1. На попередньо підготовлену шкіру за допомогою тонального крему Alliance Perfect від L'Oréal Paris наносимо рум'яна з цієї ж лінійки відтінку 115 - ніжно-рожевого холодного тону. Наносимо рум'яна на вилиці, використовуючи велику щіточку.

2. Тепер тіні. Візьмемо Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінку Е5 і аплікатором нанесемо на всю верхню повіку сірий сталевий тон. Потім розтушовуємо його за допомогою світло-сірого перламутрового відтінку. Далі за допомогою невеликого пензлика добиваємося м'якого переходу кольору без кордонів. Після цього додамо виразності погляду за допомогою найтемнішого кольору з палетки - чорного. Наносимо його аплікатором, який знаходиться в упаковці тіней. Промальовуємо прямо по контуру верхньої і нижньої повіки.

3. Беремо Super Liner Mat Matic від L'Oréal Paris чорного кольору і промальовуємо чітку стрілку вздовж лінії вій.

4. Закінчуємо макіяж очей тушшю Об’єм Мільйона Вій Від Кутюр L'Oréal Paris. Профарбовуємо верхні і нижні вії. М'яка щіточка дозволяє захопити кожну вію і надати необхідний елегантний об’єм.

5. Фінальний штрих - губи. Найулюбленіша помада Ірини в цьому сезоні - Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris. Беремо холодний ніжно-рожевий відтінок під номером 100. Наносимо в кілька шарів, щоб вийшло ідеальне глянцеве покриття.

6. Для цього ж макіяжу, тільки виконаного в теплій гамі, використовуємо тіні Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінку Е3, олівець для контуру повік Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 102 і помаду Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris відтінку 204.

Щоб показати, як по-різному виглядає однаковий макіяж в різних колірних гамах, Ірина виконала його на близнюках. Дівчатам з карими очима підходять як теплі, так і холодні відтінки. Не бійтеся експериментувати з L'Oréal Paris!

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.