Поради та підказки повернутися до всіх статей

Макіяж для кольоротипу Весна - основні правила

Макіяж для кольоротипу Весна - основні правила

Кольоротип зовнішності Весна - дуже ніжний, акварельний: усі відтінки м'які, природні, спокійні. Класична дівчина-весна - жіночна, свіжа й тендітна. Її очі мають гарний зелений відтінок. Світло-карий колір райдужки - виняток. Волосся - світле, від солом'яного до мідного відтінку. Рідше - чорне. Шкіра також світла. Обличчя - з рум'янцем, іноді з ластовинням. Макіяж для кольоротипу Весна - легкий та ніжний. Він підкреслює колір очей і шкіри.

 

Кольори мейкапу для кольоротипу Весна: різноманітні відтінки зеленого, колір пряженого молока, абрикосовий, персиковий, коричнево-фіолетовий, червоно-кораловий, лляний, колір молочного шоколаду, бежево-жовтий, золотистий. Відмовтеся від: білого, вугільно-чорного, сірого, сріблястого, холодного рожевого.

 

Дівчатам кольоротипу Весна потрібно обирати декоративну косметику наступних відтінків:

 

Пудра. Будь-які відтінки - від світло-бежевого до бронзового. Не використовуйте: сріблясті й холодно-рожеві тони.

Рум'яна. Персиковий, лососевий, абрикосовий, світло-кораловий відтінки. Не використовуйте: бежево-сірі й яскраво-рожеві тони. Вибирайте рум'яна, які добре адаптуються до кольору шкіри. Наприклад, Альянс Перфект від Лореаль Париж.

Тіні. Макіяж очей для кольоротипу Весна можна виконувати у зеленій гамі, а також за допомогою тіней золотистого, пісочного, лимонного, коричневого, бронзового відтінків. Крім того, підійде колір слонової кістки й білий із золотистим відливом. Зверніть увагу на стійкі моно тіні Колор Ріш наступних відтінків: №305, №302 і №204. Не використовуйте: чорний, синій, фіолетовий, холодні відтінки рожевого.

Помада. Червоно-коралові, бежево-золотисті, абрикосові, рожево-бежеві тони.

 

Варто уникати різких видимих ​​контурів у підводці губ та очей. Перехід від одного відтінку до іншого повинен бути плавним та м'яким. Допускається лише один яскравий акцент - відтінок помади або тіней. Дівчина-весна справить приємне враження на оточуючих, якщо обере ніжний нейтральний макіяж. Так вона підкреслить свою природну красу, чого ніколи не досягнути за допомогою косметичних засобів насичених яскравих кольорів.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.