Поради та підказки повернутися до всіх статей

Кращий макіяж для різної форми очей

Кращий макіяж для різної форми очей

Очі - не тільки дзеркало душі. Вони легко можуть стати головним акцентом у твоєму макіяжі. Головне - щоб акцент був правильним і не перетворив весь образ у катастрофу.

Широко розставлені очі: відстань між очима більше, ніж довжина ока. Твоя мета - візуально зменшити цю відстань. Починай малювати стрілку якомога ближче до внутрішнього куточка ока і не виводь її "хвостик" далі, ніж на 1-3 мм за межі ока. Профарбовуючи вії, також приділи увагу внутрішнім куточкам. Не нанось занадто світлі тіні на половину повіки, яка розташована ближче до перенісся.

Близько посаджені очі: відстань між очима менша, ніж довжина одного ока. У цьому випадку потрібно діяти з точністю до навпаки. Нанеси найсвітліші тіні з палетки на внутрішні куточки, щоб візуально збільшити відстань між очима, середній відтінок - на середину повіки, а найтемніший - на зовнішні куточки. Розтушуй тіні, щоб не було видно чітких меж між кольорами. Коли справа стосується туші, сфокусуйся на зовнішніх куточках. Для близько посаджених очей ідеально підійде туш Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris: асиметрична щіточка максимально подовжує і підкручує вії у зовнішніх куточках.

Глибоко посаджені очі: повіки практично непомітні при відритих очах. Твоє завдання - візуально "висунути" око вперед. Для цього потрібно створити правильний контраст між світлими і темними відтінками тіней. У такому випадку середній відтінок потрібно наносити на рухому повіку, а найсвітліший з палетки - під брову. Перед нанесенням туші не забувай про стрілку між віями, яка малюється як можна ближче до лінії росту вій і візуально робить їх більш густими.

Маленькі очі. Твоя мета - візуально "відкрити" очі. Для цього нанеси найсвітліші тіні на всю рухому повіку. Середній відтінок нанеси на зовнішню третину, трохи виходячи за межі ока, а також на складку повіки, розтушуй. Стрілку виведи на 3-5 мм за межі ока у напрямку до кінчика брови. Заверши макіяж тушшю Mega Volume Miss Manga від L'Oréal Paris, яка ідеально профарбує як верхні, так і нижні вії і зробить погляд виразним.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.