Поради та підказки повернутися до всіх статей

Excellence - 20-річчя фарби для волосся

Excellence - 20-річчя фарби для волосся

Вже рівно 20 років бездоганна, вишукана й унікальна крем-фарба Excellence від L'Oréal Paris є частиною життя багатьох жінок. Весь цей час вона допомагає представницям прекрасної статі знову й знову розкривати свою красу. Формула фарби постійно вдосконалюється, даруючи ефективну турботу та яскравий насичений колір тим, хто протягом багатьох років залишається незмінним у своєму виборі.

 

З кожним роком, починаючи з дати появи у 1995-му, крем-фарба Excellence від L'Oréal Paris стає все більш ефективною. Вже у 1998-му вона не тільки надає волоссю елегантний колір та добре зафарбовує сивину, а й, завдяки керамідам, захищає волосся від негативного впливу. Ще через два роки фарба Excellence подвоює кількість бальзаму, роблячи волосся ще більш шовковистим й блискучим. А у 2003-му вона доповнена сироваткою, яку й донині використовують перед фарбуванням для ефективного проникнення кольору в кожну волосинку. Протягом наступних кількох років формула продукту додатково збагачується колагеном для росту та про-кератином для відновлення й зміцнення волосся. У нинішньому році настав новий етап вдосконалення знаменитої крем-фарби. Сьогодні вона дарує жінкам у всьому світі широку палітру відтінків, максимальний догляд та чарівний аромат.

 

Excellence Creme - 2015: покращена формула

  • Максимальний догляд та потрійний захист. На честь свого 20-річчя крем-фарба зробила справжній подарунок вашому волоссю. У потрійну формулу входить новий активний інгредієнт - Іонен G, який працює як захисний бар'єр при фарбуванні. Формула фарби з керамідами, іоненом G і про-кератином глибоко проникає у кожну волосинку, зміцнюючи та покращуючи структуру волосся. Вдосконалено й бальзам після фарбування - зараз це 60 мл у порівнянні з попереднім тюбиком на 40 мл.

  • 22 елегантних відтінки. Палітра крем-фарби Excellence представлена ​​безліччю різноманітних відтінків - від ультра-світлих до насичених темних. Вони розкривають й підкреслюють індивідуальність кожної жінки. Усім відтінкам притаманне додаткове сяйво, яке підсилює природний блиск волосся.

  • Чуттєвий аромат. Сучасний і стильний запах з нотками квітучого апельсина, фіалки й жасмину на основі бурштинової ванілі робить процес фарбування дуже приємним.

 

Крем-фарба для волосся Excellence від L'Oréal Paris - вибір жінок, які стежать за собою й прагнуть зробити своє життя яскравішим, використовуючи для цього найвишуканіші кольори!

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.