Поради та підказки повернутися до всіх статей

Ламке волосся: причини і вирішення проблеми

Ламке волосся: причини і вирішення проблеми

1. Ти розчісуєш мокре волосся. З цією звичкою доведеться розлучитися раз і назавжди. Вологе волосся надзвичайно крихке і чутливе до пошкоджень. Розчісування може сильно травмувати його і викликати ламкість. Треба обов'язково почекати, поки волосся підсохне. Якщо довгі пасма сплутались, їх потрібно привести в порядок пальцями. Нанеси на волосся Екстраординарну олію від L'Oréal Paris - воно стане більш слухняним, гладким і блискучим.

2. Ти занадто часто зав'язуєш волосся у хвіст. Кінський хвіст - це укладка не на кожен день. У місці, де волосся стягнуте резинкою, можуть утворитися заломи, пасма там стають особливо крихкими і ламкими. Міняй укладки, щоб цього уникнути.

3. Ти кожного дня використовуєш праску. Ти напевно знаєш, що висока температура пошкоджує твоє волосся: постійне використання гарячої праски або плойки робить його сухим і ламким. Використовуй косметику для волосся з термозахистом, а краще відмовся від щоденної гарячої укладки, залишивши її для особливих випадків.

4. Рідко стрижешся. Якщо регулярно не підрізати волосся, то кінчики стають ламкими, січуться і виглядають неохайно. Освіжати стрижку потрібно хоча б раз на три місяці.

5. Ти неправильно харчуєшся. Для сили і блиску волоссю потрібен білок. Його багато в жирній рибі, м'ясі птиці, яйцях, сочевиці. Не забувай про зволоження - випивай 6-8 склянок води в день, щоб волосся було еластичним.

6. Ти неправильно вибираєш косметику для волосся. На жаль, але немає універсального шампуню або маски, яка б відразу вирішила всі проблеми. Засоби потрібно підбирати індивідуально, виходячи з потреб. Якщо твоє волосся пошкоджене і ламке, то тобі підійде лінійка продуктів Elseve Проти ламкості від L'Oréal Paris. Формула містить кераміди, які діють на пошкоджені ділянки волосся у двох напрямках: заповнюють мікротріщини і з'єднують лусочки волосся. У результаті волосся стає міцним, м'яким і шовковистим.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.