Поради та підказки повернутися до всіх статей

Крем під очі з гіалуроновою кислотою: як користуватися?

Крем під очі з гіалуроновою кислотою: як користуватися?

Якщо зморшки навколо очей помітні не тільки при активній міміці, тоді вам знадобиться більш серйозний засіб - крем під очі з гіалуроновою кислотою. А ми розповімо, як правильно його використовувати.

 

Як користуватися кремом під очі з гіалуроновою кислотою

Шкіра навколо очей дуже тонка. Під нею практично відсутні жирові клітини, мало сальних залоз і опорних волокон - колагену та еластину. Зморшки в цій зоні з'являються в першу чергу. Змінити структуру шкіри навколо очей неможливо. Але вам під силу усунути негативні наслідки: набряклість, сухість, "гусячі лапки".

 

Застосування крему для очей з гіалуроновою кислотою починається з правильної підготовки шкіри. Очищуйте цю зону засобами, які мають максимально делікатний вплив: міцелярною водою або молочком. Віддаєте перевагу водостійкій туші та підводці? Тоді скористайтеся двофазним засобом для зняття макіяжу, що поєднує ефективність та делікатність. Результат від його застосування подвійний: косметика повністю видаляється, а шкіра навколо очей отримує дуже дбайливий догляд.

 

Наступний крок - використання крему. Розтирання препарату по шкірі - груба помилка. Вона здатна стати причиною виникнення кіл під очима та нових зморшок. Всі рухи виконуються максимально ніжно - легкими точковими натисканнями подушечками пальців. Робити натискання з мінімальною силою можна тільки безіменним пальцем. Поставте палець на зовнішній куточок ока та поступово, постукуючими рухами спрямовуйте його по низу до внутрішнього. Потім, по надбрівній дузі від внутрішнього до зовнішнього куточка. Деякі засоби, такі як крем для зони навколо очей Ревіталіфт Філлер, [ha], мають спеціальний аплікатор, який допоможе вам правильно нанести засіб.

 

Важливо! Якщо ви проводите процедуру ввечері, наносьте крем заздалегідь - як мінімум, за годину до сну. Інакше можна викликати набряклість під очима.

 

Постійне та правильне застосування крему для очей з гіалуроновою кислотою дозволить усунути припухлості й темні кола, зробить шкіру в цій зоні свіжою та пружною, скоротить зморшки і сповільнить появу нових.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.