Поради та підказки повернутися до всіх статей

Крем для обличчя з гіалуроновою кислотою: як обрати?

Крем для обличчя з гіалуроновою кислотою: як обрати?

Гіалуронова кислота відповідає за зволоження та пружність шкіри, насичуючи її вологою й оберігаючи від руйнування волокна колагену. Тому вона часто входить до складу засобів  для омолодження. Креми для обличчя з гіалуроновою кислотою дуже зручні й безпечні в щоденному застосуванні - ніяких болісних ін'єкцій та шкоди для шкіри.

 

Як обрати хороший крем для обличчя з гіалуроновою кислотою

Як скорегувати зморшки та відновити втрачений об'єм шкіри обличчя? Регулярно використовуйте засіб з високою концентрацією гіалуронової кислоти. Наприклад, антивікову сироватку Ревіталіфт Філлер [ha]. Гіалурон здатний зв'язувати та утримувати молекули води в глибоких шарах шкіри, активізовувати роботу клітин, нейтралізовувати негативний вплив вільних радикалів й прискорювати процес регенерації. Після застосування таких засобів шкіра стає більш гладенькою та еластичною, вона зволожена та сяє здоров'ям.

 

Яким повинен бути хороший крем? Перш за все, безпечним і зручним у використанні, оскільки він призначений для застосування в домашніх умовах. Також варто звернути увагу на тип засобу. Одні препарати насичені різними активними інгредієнтами, а гіалуронова кислота виконує лише функцію провідника та прискорює процес зволоження шкіри. Як, наприклад, у кремі для шкіри навколо очей Ревіталіфт ЛАЗЕР х3, де активними інгредієнтами виступають одразу три речовини: Про-Ксилан, фрагментована гіалуронова кислота та кофеїн, кожна з яких виконує свою роль.

 

Гіалуронова кислота у кремі для обличчя може бути низькомолекулярною та високомолекулярною. Краща - перша. Вона легше проникає в глибокі шари шкіри та забезпечує максимальну ефективність. Також не забувайте, що препарат повинен мати нейтральний аромат (або бути без запаху). І будь-який крем необхідно застосовувати відповідно до потреб шкіри.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.