Поради та підказки повернутися до всіх статей

Погляд кішки: секрети ідеальних стрілок

Погляд кішки: секрети ідеальних стрілок

Сучасні лайнери з тонкими аплікаторами роблять процес малювання стрілок швидким, а стійкі формули залишаються на очах цілий день, не розмазуючись. Отже, озбройся підводкою Суперлайнер Дуо Пресіжн (Duo Precision) від L'Oréal Paris і скористайся нашими порадами, щоб твої стрілки були ідеальними.

Використовуй світлі тіні. Краще уникати насиченого макіяжу очей і використовувати палетку натуральних відтінків (наприклад, Color Riche Quadro N3 від L'Oréal Paris), на фоні яких графічні стрілки виглядають найкраще.

Спочатку використовуй олівець. Для початку промалюй стрілку олівцем Color Riche Le Khol 101 від L'Oréal Paris невеликими пунктирними рухами якомога ближче до лінії росту вій від внутрішнього до зовнішнього куточка ока. Хвостик стрілки повинен "дивитися" на кінець брови. Також підведи олівцем і нижню повіку по лінії росту вій.

Закріплюємо стрілку. Поверх готової лінії промалюй стрілку рідкою підводкою Суперлайнер Дуо Пресіжн від L'Oréal Paris. Завдяки зручному подвійному аплікатору можна створити як тонку, так і товсту лінію з максимальною точністю.

Очищаємо краї стрілки. Щоб хвостик стрілки був чітким і красивим, підправ можливі недоліки за допомогою коректора Alliance Perfect від L'Oréal Paris.

Рівні лінії. Відійди від дзеркала на декілька кроків і перевір, чи однакові у тебе стрілки. Для того, щоб трохи підправити їх, ти завжди можеш використовувати коректор. Також стеж за тим, щоб між лінією росту вій і стрілкою не було прогалин.

Не перевантажуй макіяж. Рум'яна, нюдова (натуральних відтінків) помада або блиск - і цього буде достатньо для твого макіяжу зі стрілками.

А завершальним штрихом цього образу стане туш Обсяг Мільйона Вій Фелайн, яка допоможе створити хижий погляд як у кішки, завдяки вигнутій щіточці.

Статті по темі

 
категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.