Поради та підказки повернутися до всіх статей

Корекція квадратного обличчя за допомогою макіяжу

Корекція квадратного обличчя за допомогою макіяжу

Природа не наділила вас овальним обличчям з ідеальними рисами? Не впадайте у відчай! Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, навчить, як за допомогою декоративної косметики досягти справжнього перетворення! Завдяки всього трьом засобам - тональному крему, пудрі та рум'янам - ви легко виконайте самостійну корекцію квадратного обличчя.

 

Макіяж для квадратного обличчя

Для квадратної форми обличчя характерні широкий лоб та широкі добре виражені вилиці. Підборіддя виглядає важкуватим. Тому головним завданням корекції квадратного обличчя є пом'якшення важкого підборіддя та гострих кутів чола. Звертатися за допомогою до фахівця зовсім необов'язково - зробити макіяж для квадратного типу обличчя можна й вдома. Для цього керуйтеся порадами офіційного візажиста L'Oréal Paris в Україні Ірини Старкової. А також використовуйте невеликий набір косметики: тональний крем (світлий і темний відтінки), пудру (світлий і темний відтінки), рум'яна (колір обираємо залежно від тону шкіри обличчя).

 

Етап №1. Жирна корекція квадратного обличчя

У макіяжі для квадратної форми обличчя найкраще використовувати жирні текстури (два тони різного відтінку: перший - світлий, в тон вашої шкіри, а другий - на два тони темніше, для моделювання овалу обличчя). Жирна корекція вимагає досить багато часу. Але результат того вартий - обличчя виглядає натурально. До того ж, якщо на обличчі є прищики та нерівності, тональний крем допоможе приховати недоліки. Для комбінованого типу шкіри, а також для шкіри, схильної до жирності, радимо використовувати тональний крем Інфелібл Непереможний з матуючим ефектом.

Жирна корекція однаково добре підходить для будь-якого типу шкіри. І вона просто ідеальна для створення вікового макіяжу. Ще один плюс - якщо ви раптом припустилися помилки, її легко виправити, доки на обличчі немає пудри.

Отже, на першому етапі нанесіть на всю центральну частину обличчя світлий тон, візуально малюючи овал. Далі за межі намальованого вами овалу (на опуклі частини: надбрівні дуги, вилиці, нижню частину підборіддя) нанесіть темний тон. З'єднайте два відтінки за допомогою подушечок пальців або пензлика таким чином, щоб прибрати чіткі кордони між двома тонами. В результаті, ви повинні отримати м'який, ледь помітний перехід кольору від світлого (на фронтальній частині обличчя) до темного (по контуру). Тільки за допомогою жирної корекції можна досягти такого плавного переходу.

Читайте також: контурування - як підкреслити риси обличчя? 

 

Етап №2. Суха корекція для квадратного обличчя

Суху корекцію (моделювання обличчя) виконуємо із застосуванням двох відтінків пудри, як і у випадку з тональним кремом. Центральну частину обличчя (зону навколо очей, ділянку Т-зони та щоки) фіксуємо світлим відтінком пудри. Темним дублюємо вилиці та ділянки, розташовані по краю обличчя.

За допомогою темної пудри й широкого плоского пензлика можна швидко відкоригувати форму носа. Для цього злегка затемніть бічні грані, а центральну частину, навпаки, - висвітліть.

 

Етап №3. Правильне нанесення рум'ян

Створюючи макіяж для квадратного обличчя, кладіть рум'яна виключно на яблучко щоки, розтушовуючи їх горизонтальними рухами пензля.

Читайте також: Як правильно наносити рум'яна залежно від форми обличчя

Наш макіяж для квадратної форми обличчя завершений!

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.