Поради та підказки повернутися до всіх статей

Корекція круглого обличчя за допомогою макіяжу

Корекція круглого обличчя за допомогою макіяжу

Знання законів пропорції та здатність делікатно виконувати корекцію природних рис обличчя - це основа основ у мистецтві макіяжу. Але навіть якщо ви не володієте технікою моделювання, ніколи не пізно навчитися. Дотримуйтеся порад Ірини Старкової, офіційного візажиста L'Oréal Paris в Україні, щоб правильно виконати макіяж для круглого обличчя.

 

Макіяж для круглого типу обличчя

Ідеальні пропорції обличчя зустрічаються рідко. Під словом "ідеальні" маються на увазі "однакові". Умовно розділіть лице на три зони: верхню, середню та нижню. Якщо всі три зони рівні між собою, то можна з упевненістю сказати, що у вас повністю пропорційні риси обличчя. Еталоном вважається овальне лице з плавними лініями вилиць, підборіддя та чола. Інші форми обличчя мають більш виражену одну із зон.

Що стосується круглої форми обличчя, то її притаманні наступні риси: широкі вилиці та лоб, слабо виражене підборіддя, сильно розгорнуті кути нижньої щелепи. Горизонтальні розміри обличчя прагнуть наблизитися до вертикальних. Тому ключове завдання макіяжу для круглого типу обличчя - візуально витягнути овал та зменшити об’єм щік. А оскільки кругле обличчя зазвичай буває маленьким, то корекція виконується не за рахунок затемнення певних ділянок, а за рахунок висвітлення.

Читайте також: контурування - як підкреслити риси обличчя

 

Етап №1. Використання тонального крему

У косметичці кожної жінки повинен лежати тональний засіб трьох відтінків: натуральний, що повністю співпадає з кольором шкіри, на 1-2 тони світліший й на 1-2 тони темніший. Бажано, щоб усі тональні креми були однієї марки й не відрізнялися за текстурою та консистенцією.

Для корекції круглого обличчя використовуйте два кольори тональної основи: у тон шкіри й на 1-1,5 тони світліше. Наприклад, можна обрати тональний крем Альянс Перфект відтінку 2R та доповнити його тоном 1N. Нанесіть базовий колір тонким шаром на всю поверхню обличчя. Світлим відтінком покрийте центральну частину (тільки повіки і Т-зону). Ретельно розтушуйте кордони. Якщо ви вважаєте, що такого висвітлення недостатньо та хочете отримати більш щільне покриття, продублюйте Т-зону за допомогою коректора. Візажист радить наносити коректор подушечками пальців, вбиваючими рухами. Так ви краще розподілите засіб і не перевантажите шкіру.

Читайте також: 5 способів використовувати коректор в макіяжі 

 

Етап №2. Використання пудри

Вибір та застосування пудри є аналогічним вибору й використанню тональної основи на попередньому етапі. Візьміть два відтінки пудри: світлим покрийте усю фронтальну частину обличчя, а темним (на 1-1,5 тони темніше першого відтінку) надайте рельєфу овалу обличчя, підкресліть вилиці та лише трохи торкніться надбрівних дуг.

 

Етап №3. Нанесення рум'ян

Рум'яна слід наносити на вилиці після темної пудри, легкими розгонистими рухами.

Читайте також: Рум'яна: все, що ти повинна про них знати

 

Етап №4. Створення ефекту світіння

Щоб додатково надати шкірі свіжості, Ірина Старкова використовує один простий метод. Візажист змішує базову пудру з найсвітлішим відтінком тіней для повік Колор Ріш Квадро з палетки Е1. Після цього охайно пальчиком наносить невеликі відблиски на всі опуклі частини обличчя: ніс, лоб, підборіддя, вилиці. В результаті, шкіра починає наче світитися зсередини.

 

Такий нескладний спосіб корекції круглого обличчя дозволить вам миттєво перетворитися у власницю бездоганного овалу.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.