Поради та підказки повернутися до всіх статей

Контурування - як підкреслити риси обличчя?

Контурування - як підкреслити риси обличчя?

За високими гарними вилицями й тонким носом сьогодні йдуть не до пластичного хірурга, а до професійного візажиста. Створити у прямому сенсі ідеальні риси обличчя можна за допомогою декоративної косметики та техніки контурування.

 

Як підкреслити риси обличчя за допомогою контурування

 

Контурування - це корекція форми й рис обличчя за допомогою косметики. Головна мета техніки: приховати недоліки зовнішності (наприклад, асиметрію) й підкреслити переваги, зробити обличчя більш виразним. Принцип контурування простий: виконується затемнення одних ділянок й висвітлення інших. Штучне створення світла й тіні дозволяє зробити риси обличчя візуально більш об'ємними (наприклад, збільшити губи), підкреслити вилиці, кардинально змінити обличчя. Техніка придатна не тільки для фото- та відеозйомок, а й для виходу в світ.

 

Важлива складова контурування - декоративна косметика. Використовуються як сухі, так і кремоподібні продукти. Перші вважаються більш простими у застосуванні, вони легко розтушовуються, підходять для повсякденного макіяжу. Корекція, виконана за їх допомогою, виглядає більш природно. Все, що вам необхідно, - обрати палітру, яка відповідає вашому відтінку шкіри. Контурування з використанням рідких (кремоподібних) продуктів, більш складне у виконанні. Також воно більш помітне на обличчі, тому підходить для відео- та фотозйомок.

 

Декоративна косметика для контурування

 

Основні косметичні засоби, які знадобляться вам для виконання макіяжу у цій техніці: тональний крем декількох відтінків, наприклад, Інфелібл Непереможний з матуючим ефектом, рум'яна, хайлайтер та коректор, наприклад, Альянс Перфект. Для висвітлення певних частин обличчя застосовують хайлайтер. Він дозволяє виконати контурінг форми носа й брів, підкреслити губи й вилиці. В якостіх хайлайтера можна використовувати світлі відтінки тіней Колор Ріш.

 

Тепер ви знаєте, як за допомогою контурування зробити риси обличчя більш виразними. А щоб вірно обрати косметику для здійснення макіяжу у цій техніці, керуйтеся правилом: усі текстури, за винятком хайлайтеру, повинні бути матовими, без блиску.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.