Колекція "Рожева Симфонія" - життя у рожевому кольорі

Колекція "Рожева Симфонія" - життя у рожевому кольорі

"Обіймай мене міцно й обіймай мене сильно, магічні чари, якими ти мене полонила, Це життя у рожевому світлі" - L'Oréal Paris ще раз відкрив легендарну пісню Едіт Піаф "Життя у рожевому кольорі". Через цю композицію французький бренд заявив про свою любов до жінок у всьому світі та подарував вишуканим жінкам нову колекцію помад "Рожева Симфонія".

 

Рожева губна помада від L'Oréal Paris - ключовий акцент вашого макіяжу!

 

Чому рожевий колір помади сьогодні в тренді? Помаранчеві відтінки роблять образ сонячним, яскравим, червона помада додає сексуальності та загадковості. І лише рожевий здатний максимально розкрити природну красу жінки. Колір ідеально підходить як для повсякденного, так і для вечірнього макіяжу.

 

Рожева губна помада від L'Oréal Paris - це п'ять унікальних відтінків: Рожевий Персик, Оранжево-Рожевий, Чайний Рожевий, Яскраво-Рожевий та Оголений Рожевий. Натхнення для створення усіх цих відтінків команді L'Oréal Paris подарували посланниці краси: Єва Лонгорія, Блейк Лайвлі, Наомі Уотс, Наташа Полі і Джуліанна Мур. Гамма рожевих тонів розроблена фахівцями Лабораторії L'Oréal Paris спільно з візажистом Карімом Рахманом і колористом Євою Ін.

 

3 кроки до отримання рожевих оксамитових губ

 

Ідеальні матові губи здатні надати образу елегантності та витонченості. Такого ефекту легко досягти всього за три етапи:

 

1. Профарбуйте контур. Прозорий олівець Колор Ріш Межік дозволить виділити контур губ та зробить їх поверхню ідеально рівною. Він також збільшить стійкість помади.

2. Нанесіть рожеву губну помаду від L'Oréal Paris. Рухайтеся від центру до куточків рота для досягнення матового ефекту. Стуліть губи для найкращого розподілу.

3. Завершіть макіяж. Видаліть надлишки помади навколо губ за допомогою прозорого олівця Колор Ріш Межік.

 

Кожна жінка гарна по-своєму. І кожній потрібен індивідуальний відтінок рожевого. Обирайте свій рожевий колір помади з нової колекції помад "Рожева Симфонія" від L'Oréal Paris!

Статті по темі:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.