Класичний і нескладний макіяж очей: погляд кішки

Класичний і нескладний макіяж очей:  погляд кішки

Мистецтво красивого макіяжу зі стрілками осягнути не так складно, як ти думаєш. Класичний make-up з акцентом на очі стане твоєю родзинкою в цьому святковому сезоні.

1. Щоб відтінити стрілки і зробити їх ще більш виразними, почнемо з тіней. Будемо використовувати палетку N3 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Нанеси золотистий відтінок на всю рухому повіку, а найсвітлішим відтінком постав відблиски у внутрішніх куточках очей, щоб розширити погляд. Щоб надати погляду глибини, нанеси найтемніший відтінок на зовнішні куточки і в складку до середини повіки. Розтушуй тіні, щоб не було чітких меж між кольорами.

2. Якщо ти поки ще новачок у малюванні стрілок, починай з олівця Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 101. Не поспішай, промалюй спочатку лінію пунктиром якомога ближче до лінії росту вій, а потім плавно з'єднай її.

3. Найскладніша частина - правильно визначити напрям і намалювати хвостик стрілки. Але є одна хитрість, яка допоможе тобі легко впоратися з цим завданням. Скористайся звичайною пластиковою карткою: приклади її до зовнішнього куточка ока і кінчика брови, намалюй невелику лінію - наш бездоганний хвостик стрілки готовий.

4. Закріпи стрілку, використовуючи Супер Лайнер Від Кутюр від L'Oréal Paris. У нього дуже тонкий аплікатор, яким дуже зручно працювати навіть новачкам. Дрібні недоліки в макіяжі можна легко виправити за допомогою ватної палички і міцелярної води Абсолютна Ніжність від L'Oréal Paris.

5. Завершальний штрих - це туш Об’єм Мільйона Вій Фелайн від L'Oréal Paris. Її вигнута щіточка створить ефект хижого котячого погляду.

6. Можна перетворити акуратну денну стрілочку у вечірню. Для цього використовуй Superliner Duo Precision від L'Oréal Paris, який підходить для створення широкої вечірньої стрілки: у цьому випадку вона повинна плавно розширюватися від центру ока до зовнішнього куточка, акуратно переходячи в кінчик стрілки. А сам кінчик стрілки можна зробити трохи довшим.

Статті по темі

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.