Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як захистити волосся в холодну погоду

Як захистити волосся в холодну погоду

Не виходь на вулицю з вологим волоссям. Якщо ти миєш голову вранці, то тобі доведеться вставати раніше, щоб ти встигла повністю висушити волосся. На холоді вологе волосся стає ламким.

Холодне повітря на вулиці і сухе в приміщенні, перепад температур, головні убори - все це негативно позначається на стані волосся. Тому йому необхідно забезпечити правильний догляд. Для того, щоб відновити захисну силу волосся, використовуй гаму засобів Elseve Сила Аргініну х3 від L'Oréal Paris. У їх складі міститься виняткова концентрація аргініну - амінокислоти, життєво важливої для росту волосся. Також аргінін покращує мікроциркуляцію в фолікулах і сприяє зміцненню й живленню волосяних цибулин.

Використовуй іонізуючі і керамічні інструменти по догляду за волоссям. Інструменти для гарячої укладки з керамічним покриттям більш рівномірно і швидко нагрівають волосся. А фен з іонізацією знімає статичний ефект, і волосся не електризується.

Олія для волосся - це паличка-виручалочка в твоєму beauty-арсеналі. Екстраординарна Олія Elseve L'Oréal Paris не обтяжує волосся і не робить його жирним. Якщо нанести засіб на волосся до миття - воно інтенсивно живить; перед укладанням - захищає й оновлює; у будь-який момент - додає блиску й шовковистості твоїм локонам.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.