Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як вибрати яскраву помаду під свій тон шкіри

Як вибрати яскраву помаду під свій тон шкіри

Яскрава помада - найбільш простий і швидкий спосіб зробити яскравий акцент в макіяжі та перетворитися. Тому, якщо у тебе під рукою буде улюблений відтінок, ти зможеш перетворити свій денний макіяж у вечірній за лічені секунди. Тим більше, що така помада не вимагає ні рум'ян, ні яскравого макіяжу очей.

Для світлої шкіри

Якщо ти володарка порцелянової шкіри, то роби ставку на червону помаду з синім підтоном - з нею ти будеш схожа на зірку старого Голлівуду. Також тобі підійдуть персикові й коралові відтінки для безтурботного літнього макіяжу. Стережись відтінків помаранчевого, незважаючи на всю їх актуальність влітку 2014.

Для оливкової або шкіри середнього тону

Тут у тебе може бути безліч варіантів. Тобі підходить практично будь-який відтінок рожевого, включаючи малиновий і фуксія. Органічно в макіяжі будуть виглядати вишневі і оранжево-червоні помади і блиски. Проекспериментуй з кораловим кольором, щоб зрозуміти, який саме відтінок тобі підходить.

Для смаглявої шкіри

Найяскравіші ягідні відтінки ідеально виглядають на темній шкірі. Експериментуй, приміряй на себе пурпурний, фіолетовий або навіть мандариновий відтінок, щоб зрозуміти, з яким ти відчуваєш себе найкомфортніше.

При макіяжі з яскравою помадою, врахуй:

- якщо у тебе дуже тонкі губи, пам'ятай, що темні матові помади візуально зменшують і звужують їх. Краще користуватися блиском: блискучі і напівпрозорі текстури візуально збільшують губи;

- теплі червоні і помаранчеві відтінки підкреслюють жовтизну зубів, у той час як холодні відтінки візуально відбілюють зуби;

- щоб колір тримався довше, а контур губ не розпливався, використовуй олівець в тон помади або в тон губ.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.