Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як вибрати рожеву помаду під свій тон шкіри

Як вибрати рожеву помаду під свій тон шкіри

Рожевий колір - один із ключових, коли справа стосується макіяжу губ. Він йде всім, головне - знайти свій відтінок, який підкреслить жіночний і ніжний образ.

Якщо твоя шкіра світла або навіть бліда, тобі варто звернути увагу на рожево-персикові відтінки. Вони відмінно поєднуватимуться з кольором шкіри. Краще уникати матових помад холодного рожевого відтінку - на блідій шкірі вони виглядають вульгарно.

Для дівчат з оливковою або шкірою середнього тону підходять практично всі відтінки рожевого. Але от тільки рожева помада з синім підтоном - не твій вибір. Для натурального макіяжу вибирай натуральні відтінки рожевого: теплий рожевий або коралово-рожевий. А для вечірнього макіяжу використовуй насичений рожевий колір з нотками карамельного або коричневого.

Найсміливіші відтінки рожевого підійдуть для дівчат зі смаглявою шкірою. Не варто соромитися використовувати малинову, рубінову і темно-рожеву помаду. Для повсякденних образів використовуй світло-сливовий відтінок. Уникай блідих відтінків рожевої помади в макіяжі.

Помада повинна відповідати не тільки тону шкіри, але й обстановці: напівпрозорі легкі текстури підійдуть для дня, а щільні й матові - для вечора.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.