Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як вибрати помаду для макіяжу губ у стилі Nude

Як вибрати помаду для макіяжу губ у стилі Nude

Серед усіх навичок у макіяжі найкорисніші - це ті, які дозволяють підкреслити природну красу. Губи можна зробити злегка повнішими, брови виразнішими, вилиці - більш витонченими, і для цього зовсім не потрібно застосовувати яскраві кольори. Актуальний тренд - макіяж у стилі Nude - допоможе відкоригувати риси обличчя і при цьому виглядати максимально природно.

На піку популярності в сезоні осінь-зима 2015 макіяж губ в стилі Nude. Він ніжний і підходить під будь-який образ. На перший погляд, природний make-up - найпростіший у виконанні, але і тут можуть бути підводні камені. Непросто вибрати ідеальний відтінок помади - він не повинен бути занадто світлий, оскільки обличчя відразу стане невиразним і блідим. З іншого боку, якщо помада буде занадто темною, ти ризикуєш створити не природний ніжний образ, а макіяж у стилі 90-х. Тому, витративши небагато часу на теорію і підготовку, в результаті ти отримаєш бездоганний макіяж у стилі Nude.

Потрібно знати підтон шкіри. Перед тим, як приступати до вибору правильного відтінку, потрібно визначити підтон шкіри. Це, якщо можна сказати, "колірна добавка", яка визначає, до якого типу відноситься твоя шкіра - теплого, холодного або нейтрального. Найбільш простий і швидкий спосіб зробити це - подивитися на вени на зап'ясті. Якщо вони зеленуватого або оливкового відтінку - твоя шкіра має теплий підтон; якщо вени синього або фіолетового відтінку - шкіра має холодний підтон; якщо вени синьо-зеленого відтінку - значить, твоя шкіра має нейтральний підтон.

Для теплого підтону. Роби ставку на теплі кольори. Помада абрикосових, рожевих або мідних відтінків підійде тобі найкраще (відтінок Єви Лонгорії з ексклюзивної колекції помад Nude by Color Riche)

Для холодного підтону. Тобі підійдуть м'які відтінки рожевого (відтінок Дутсен Крос з ексклюзивної колекції помад Nude by Color Riche).

Для нейтрального підтону. Тобі пощастило, оскільки ти можеш вибирати різні варіанти! Але якщо ти не хочеш ризикувати, роби ставку на нейтральний відтінок бежевого (відтінок Дженніфер Лопес з ексклюзивної колекції помад Nude by Color Riche).

Статті по темі

 

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.