Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як вибрати маску для свого типу волосся

Як вибрати маску для свого типу волосся

Регулярне використання масок дасть свої результати - волосся знову стане блискучим, м'яким і слухняним. Але ключ до успіху - це вибрати продукт, який підходить для твого типу волосся і боротиметься з актуальними проблемами.

Врахуй, що довжина волосся рідко є визначальним фактором при виборі правильної маски. Звертай увагу на тип волосся і ознаки, які турбують тебе - ламкість, тьмяність, схильність до випадання і т.д. Відштовхуйся в першу чергу від цього.

1. Проблема: Ослаблене, схильне до випадання волосся

Мета: зміцнити волосся, зробити його більш сильним.

Рішення: маска Elseve Сила Аргініну від L'Oréal Paris живить волосяні цибулини, зміцнює коріння, відновлює волосяне волокно.

2. Проблема: Посічені кінчики

Мета: відновити волосся, зробити його гладким і шовковистим.

Рішення: маска Elseve Повне відновлення посічених кінчиків від L'Oréal Paris відновлює волосся, завдяки молочній кислоті та керамідам у її складі.

3. Проблема: Пофарбоване волосся

Мета: захистити волосся і зберегти насиченість кольору.

Рішення: маска Elseve Колір і блиск від L'Oréal Paris. Вона посилено живить волосся зсередини і захищає від негативного впливу сонячних променів і агресивного зовнішнього середовища.

4. Проблема: Ламке, пошкоджене волосся

Мета: зміцнити волосся, повернути йому шовковистість.

Рішення: маска Elseve Повне відновлення 5 від L'Oréal Paris. До складу маски входять про-кератини і кераміди, які відновлюють волокно волосини, зміцнюють його зсередини і роблять волосся м'яким і блискучим.

5. Проблема: Тьмяне, мляве волосся

Мета: повернути волоссю здоровий блиск

Рішення: маска Elseve Живлення і блиск від L'Oréal Paris. Формула маски, збагачена протеїном і мікрокристалами перлів, глибоко живить волосся, не обтяжуючи його, та підсилює блиск.

Частота використання масок для волосся залежить від багатьох факторів. У середньому - це один раз на тиждень. Але можна і частіше, якщо твоє волосся вимагає термінової реанімації.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.