Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як вибрати ідеальну туш

Як вибрати ідеальну туш

Однієї універсальної туші, яка б підходила всім жінкам, ще не придумали. Тому варто трохи попрацювати, щоб підібрати ідеальний варіант. Але зусилля будуть виправдані.

Якщо тобі потрібна довжина

Твій вибір - False Lash Telescopic від L'Oréal Paris. Вона не тільки подовжує вії, але й створює приголомшливий ефект накладних вій. Щіточка-телескопік огортає і подовжує кожну вію в один рух. Довжина створюється за рахунок еластичних волокон, які "нарощують" вії.

Якщо тобі потрібен об’єм і розподіл

Твій вибір - туш Об’єм Мільйона Вій Від Кутюр від L'Oréal Paris. Назва туші говорить сама за себе. Вона створює витончений об’єм без склеювання - результат, про який можна тільки мріяти. Щіточка з екстратонкими щетинками бездоганно розділяє і фарбує вії, а завдяки формулі на основі протеїну чорного шовку, замість воску, вії чітко розділені.

Якщо тобі потрібен вигин

Твій вибір - туш Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris. Революційна асиметрична щіточка максимально подовжує і підкручує вії в зовнішніх куточках очей. Такий ефект дозволяє візуально збільшити очі.

Якщо тобі потрібен вражаючий об’єм

Твій вибір - туш Mega Volume Miss Manga від L'Oréal Paris. Завдяки цій туші ти з легкістю досягнеш ефекту лялькового погляду. Унікальна формула з колагеном надає віям вражаючий об’єм, а гнучка щіточка 360 градусів профарбує і верхні, і нижні вії з однаковою інтенсивністю, надаючи їм об'єм від самих коренів до кінчиків. З нею тобі не потрібно використовувати щипці для завивки вій.

Якщо тобі потрібен насичений колір

Твій вибір - Mega Volume Collagene Black Smoke від L'Oréal Paris. Завдяки екстрачорним пігментам, які надають віям насичений чорний колір, виразний погляд тобі забезпечений! Зручна щіточка профарбує кожну вію без склеювання, а завдяки формулі з колагеном і гіалуроновою кислотою вії отримують мега об'єм!

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.