Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як вибрати чуб під форму обличчя

Як вибрати чуб під форму обличчя

Обрізати чуб - простий спосіб злегка змінити зовнішність і навіть виглядати трохи молодше. Але те, що добре виглядає на знаменитості або на подрузі, на тобі може виглядати, як прикра помилка. Дізнайся, як вибрати чуб, який ідеально підійде саме твоїй формі обличчя.

Для квадратної форми обличчя

У такому випадку чуб повинен згладити риси обличчя і зробити їх більш м'якими. Тобі підійде прямий чуб з центральним проділом, який закриває лоб з обох сторін, округляючи обличчя. Ще один варіант - чуб, який доходить до брів по центру і стає довшим до скронь. Він пом'якшує важку лінію підборіддя. Головне правило - чуб не повинен бути занадто густий. Якщо ти хочеш носити прямий чуб, у нього повинен бути нерівний край, який не буде підкреслювати лінію підборіддя. Такий чуб можна носити як із зібраним в хвіст, так і з розпущеним волоссям. Довгі косі чуби при такій формі обличчя ідеально поєднуються зі стрижкою боб.

Для серцевидної форми обличчя

Форму обличчя з широким чолом і вузьким підборіддям можна збалансувати за допомогою чубчика. У такому випадку підійде довгий косий чуб, який доходить до рівня очей або до лінії рота. Він відведе увагу від підборіддя і переключить її на очі. Класичний прямий чубчик повинен бути довжиною до перенісся і проріджений. Не зайвим буде додати трохи пасом, які будуть обрамляти обличчя і робити зачіску більш грайливою. Короткий нерівний чуб добре виглядає з короткими стильними стрижками "піксі".

Для круглого обличчя

Дівчата з круглим обличчям зазвичай не носять чуба, оскільки він може зробити обличчя візуально повнішим. Але це не завжди так. Щоб візуально "витягнути" кругле обличчя, варто приміряти подовжений косий чуб з градуюванням або без нього. Якщо ти хочеш спробувати довгий прямий чубчик, то носи його зі зміщеним від центру проділом. Він також візуально видовжить обличчя. Краще не експериментувати з тонкими прямими чубами, короткими рваними, а також з чубчиками, які починаються практично від верхівки.

Для трикутної форми обличчя

Жінкам, у яких широка нижня частина обличчя і вузька верхня, варто приміряти чуб, який стає довшим ближче до скронь. Він повинен бути не дуже густий і текстурний, щоб приховати вузький лоб. Його можна сміливо прибирати наверх по типу ірокеза. Ворог для обличчя трикутної форми - це густий рівний чуб, який зробить сильний акцент на лінії підборіддя, яку не варто підкреслювати.

Для овального обличчя

У цьому випадку підійде практично будь-який чубчик, тому що в такій формі обличчя дотримані всі пропорції. Від густих, що закривають брови, до подовжених косих або коротких рваних - можеш сміливо експериментувати і змінювати свій стиль так часто, як тобі цього хочеться.

Щоб твоє волосся завжди виглядало доглянутим і блискучим, тримай під рукою Екстраординарну олію для волосся від L'Oréal Paris. Її можна наносити як на вологе волосся, так і на сухе протягом дня. Вона додає локонам блиску, не обтяжуючи їх і не створюючи ефект жирного волосся!

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.