Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як доглядати за сухою шкірою обличчя?

Як доглядати за сухою шкірою обличчя?

Суха шкіра обличчя надзвичайно чутлива до несприятливого впливу зовнішнього середовища. Тому вона вимагає уважного та серйозного догляду. Як правило, суха шкіра - тонка, світло-рожевого відтінку, може лущитися, погано переносить мило та воду. Унаслідок істотного випаровування вологи вона швидко втрачає еластичність і старіє.

Основні причини сухості шкіри

Сухість шкіри може бути вродженою чи набутою. В останньому випадку цьому сприяють найрізноманітніші фактори:

  • захворювання нервової системи, гіповітаміноз;
  • неправильний або недостатній догляд за сухою шкірою обличчя в домашніх умовах (неправильне умивання, використання мила, невірно підібрана косметика, тривале застосування пілінгів та ін.);
  • несприятливі погодні умови (активне сонце, сухе повітря, холод, вітер);
  • нездоровий спосіб життя (куріння, вживання спиртних напоїв);
  • незбалансоване харчування (дефіцит вітамінів А та В).

 Правильний догляд за сухою шкірою обличчя

Ключове завдання, яке стоїть перед косметикою по догляду для сухої шкіри обличчя, - захист від негативних факторів зовнішнього середовища та відновлення ліпідного обміну. Відмовтеся від використання мила й спиртовмісних засобів на користь ніжного молочка або міцелярної води. Наприклад, використовуйте молочко для сухої шкіри Абсолютна Ніжність.

Суха шкіра потребує відлущування так само, як і будь-яка інша. Але не перестарайтеся - обирайте засоби на масляній або кремовій основі.

Однак найважливіше завдання - зволоження та живлення. Зверніть увагу на масло для обличчя Розкіш Живлення. Воно не тільки повертає шкірі тонус та еластичність, а й захищає її від негативного впливу зовнішніх чинників. Останнє особливо важливе, оскільки унаслідок тонкого рогового шару епідермісу і нестачі ліпідів, суха шкіра уразлива перед вітром, холодом та утрафіолетовими променями.

І не забувайте - крім застосування косметичних засобів, догляд для сухої шкіри обличчя полягає у правильному раціоні. Ваша повсякденна їжа обов'язково повинна містити вітаміни А та Е, а також омега кислоти.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.