Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як зробити волосся густим?

Як зробити волосся густим?

Кожна жінка мріє про здорове, блискуче, густе волосся. На жаль, такий подарунок від природи дається небагатьом. І навіть якщо спочатку волосся було сильним та красивим, дівчата, самі того не підозрюючи, погіршують його стан неправильним або недостатнім доглядом, а також частим застосуванням фена й засобів для укладки. Як зробити волосся густим в домашніх умовах? Потрібен комплексний та ретельний підхід до цієї проблеми.

 

4 способи відростити густе волосся

 

  1. Правильне харчування. Для нормального життєвого циклу волосяної цибулини необхідне харчування, багате на мікроелементи й вітаміни. Особливо корисні вітаміни С, Р, Е. Також волосся має потребу у протеїні, тому важливо ввести у повсякденний раціон білкову їжу.
  2. Масаж голови. Поліпшити кровообіг та обмін речовин допоможе масаж. Виконується він подушечками пальців (треба гладити й розтирати шкіру), рухи повинні бути круговими. Це дозволить розбудити сплячі волосяні фолікули і, завдяки цьому, отримати густе волосся.
  3. Дотримуйтесь простих правил під час щоденного догляду за волоссям. Мийте голову не гарячою, а теплою водою. Щоб додати волоссю блиск, використовуйте відвари трав. Не перегрівайте та не застужуйте коріння волосся: відмовтеся від частого використання фена й утюжків, влітку та взимку носіть головний убір.
  4. Користуйтеся косметикою для догляду за волоссям. Косметична індустрія постійно працює над тим, щоб ваше волосся було густим. Використовуйте продукти, які містять речовини, здатні зробити волосся більш об'ємним. З 2014 року лабораторії Лореаль почали роботу з молекулою Філоксан. Вона проникає у структуру волосся й збільшує його діаметр. Філоксан не знищує кератин, а, навпаки, зв'язується з його білками, потовщуючи кожну волосину. Ця унікальна молекула входить до складу гами засобів Ельсев Фібрологія. Використання такої косметики - можливість відростити густе волосся, навіть якщо від природи воно у вас тонке й позбавлене об'єму.

Статті по темі:

 

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.