Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як зробити ніжний макіяж у пастельних тонах

Як зробити ніжний макіяж у пастельних тонах

1. Щоб пастельний макіяж виглядав бездоганно, тон обличчя повинен бути рівним, а шкіра - зволоженою. Для цього використовуй BB-крем Nude Magique від L'Oréal Paris. Нанеси його на все обличчя за допомогою пальців. Мікрокапсули в його формулі вивільняють мікропігменти, які адаптуються до тону шкіри, одночасно доглядаючи і зволожуючи.

2. Додамо в макіяж легку рожевинку за допомогою рум'ян Alliance Perfect від L'Oréal Paris ніжного відтінку 115. М'який рум'янець на яблучках щік миттєво перетворює обличчя, робить його свіжим і сяючим.

3. Переходимо до макіяжу очей, будемо використовувати невелику плоску щіточку і трендову палетку тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris у фіолетових тонах - відтінку Е7. Найбільш світлий відтінок наносимо на все рухоме віко, на внутрішні куточки очей і під брову. Такий простий прийом візуально збільшує очі і робить погляд більш відкритим.

4. Поверх світлого наносимо ніжний лавандовий відтінок, не домагаючись інтенсивного кольору. Наносимо його і по лінії росту нижніх вій.

5. Третій, світло-фіолетовий відтінок з палетки наносимо на зовнішні куточки очей і м'яко розтушовуємо до середини повіки.

6. Використовуючи невелику щіточку, розтушуй тіні, щоб не було чітких переходів кольору і макіяж виглядав ніжно.

7. Для вій використовуємо туш Mega Volume Miss Manga від L'Oréal Paris, яка надає віям 3D ефект і робить їх мегаоб'ємними, наче ляльковими.

8. Завершимо наш макіяж лаковою помадою Color Riche Екстраордінер відтінку 101, яка додасть губам неповторного глянцю, а олії у її складі подарують неймовірний комфорт.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.