Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як зробити макіяж у стилі Блейк Лайвлі

Як зробити макіяж у стилі Блейк Лайвлі

Крок 1

Підготуй обличчя до макіяжу. Міцелярна вода Абсолютна ніжність від L'Oréal Paris дбайливо очищає і освіжає шкіру. Використовуй легкий BB-крем Nude Magique від L'Oréal Paris з тональним ефектом. Якщо ж твоя шкіра потребує більш щільного покриття, тобі допоможе тональний крем Alliance Perfect від L'Oréal Paris, що ідеально адаптується під колір і текстуру шкіри. Щоб шкіра була оксамитовою і матовою, нанеси пудру Alliance Perfect від L'Oréal Paris на Т-зону або на все обличчя.

Крок 2

У Блейк здоровий, сяючий колір обличчя. Щоб імітувати ефект легкої натуральної засмаги, як у зірки, використовуй рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris відтінку 240. Нанеси їх на вилиці, трохи на лоб і підборіддя.

Крок 3

Для макіяжу очей будемо використовувати м'який золотистий відтінок з палетки №3 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. За допомогою невеликої щіточки наносимо його на все рухоме віко.

Крок 4

На вії наносимо два шари чорної туші. Використовуй Mega Volume Miss Manga від L'Oréal Paris, яка завдяки конусоподібній щіточці ідеально фарбує як верхні, так і нижні вії.

Крок 5

Заверши макіяж лаковою помадою для губ від Color Riche Екстраордінер відтінку 600. Мікрокраплі олії, потрапляючи на поверхню губ, надають макіяжу незрівнянного глянцю. Інтенсивність кольору посилюється, ніби він наповнений світлом.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.