Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як зробити очі більше за допомогою макіяжу?

Як зробити очі більше за допомогою макіяжу?

Макіяжу не дарма приписують магічні властивості: з його допомогою можна приховати недоліки зовнішності й вдало підкреслити сильні сторони. Знаючи деякі хитрощі й застосовуючи їх на практиці, ви легко зробите акцент на певну частину обличчя, зокрема, додасте виразності очам або збільшите об’єм губ. Широко розкритий погляд, великі очі, обрамлені пухнастими, довгими віями, створять загадковий привабливий образ, змусивши оточуючих звернути на вас увагу. Для тих, хто хоче оволодіти найважливішими нюансами техніки макіяжу і прагне до того, щоб зробити очі більше, й призначена ця стаття.

Брови й тіні для повік

Корекція брів суттєво впливає на візуальне сприйняття величини очей. Тому брови повинні мати закінчену, акуратну форму з невеликим вигином. Так навіть глибоко посаджені очі вийдуть на перший план і вже не будуть здаватися такими маленькими. Обов'язково використовуйте олівець або туш, щоб підкреслити брови.

Досягти ефекту збільшення очей можна за допомогою тіней для повік. Пам'ятайте про золоте правило світлотіні: все, що необхідно збільшити й висунути на передній план, ми висвітлюємо; все, що треба зменшити й приховати - затемнюємо. Вибираючи кольори, які контрастують з відтінком очей, ви збільшуєте очі й підкреслюєте глибину погляду. Зелені та бузкові тіні найкраще поєднуються із карими очима, коричневі - із блакитними. Важливо, щоб тіні не були занадто темними й близькими за кольором до райдужки. Внутрішню частину нижньої повіки необхідно затушувати тінями світлого відтінку - такий прийом дозволить розкрити погляд зсередини.

Щоб зробити очі більше за допомогою макіяжу, висвітліть зону під лінією брів тінями зі світловідбиваючими частинками. Візажисти радять використовувати з цією метою тіні бежево-золотистого чи перлинного відтінку, накладаючи їх під брови та на внутрішній куточок повік. Тіні такого кольору здатні візуально збільшити очі.

Пухнасті вії

Роблячи макіяж, подбайте про якісну туш, що додає віям густоту й додаткову довжину. Пишними вії зробить темна лінія, намальована вздовж лінії їх росту. Для досягнення довжини скористайтеся трюком досвідчених візажистів: туш наносять короткими енергійними рухами на кінчики вій, дають висохнути, а потім профарбовують повністю. Більш інтенсивно слід фарбувати вії, що ростуть біля зовнішнього куточка ока, злегка відводячи пензлик до скронь.

Маленькі хитрощі

●Роблячи акцент на очах, не забувайте про те, що губи не потрібно фарбувати яскравою помадою. Обмежтеся світлим блиском або помадою пастельних відтінків.

●Якщо вас турбують темні кола під очима, позбудьтеся їх ще до нанесення макіяжу за допомогою коректора.

●Маленькі очі стануть більш помітними та виразними, якщо брови матимуть форму неширокої акуратною лінії.

●Щоб за допомогою макіяжу зробити очі більшими, потрібно відмовитися від кольорової туші й тіней темних відтінків. Тільки світлі тіні для повік роблять погляд виразним, а очі - великими.

Статті по темі 

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.