Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як вирішити проблему припухлих повік

Як вирішити проблему припухлих повік

Причинами припухлих повік можуть бути:

  • Недосипання або надмірне навантаження на очі напередодні;
  • Стреси, які є причиною так званого тривожного сну;
  • Святкове застілля ввечері зі зловживанням спиртним або рясне пиття перед сном;
  • Передменструальний синдром;
  • Неграмотно підібрана дієта;
  • Різні хронічні захворювання (хвороби нирок і т.д.).

Швидке рішення. Легкий ранковий масаж із твоїм улюбленим кремом для області навколо очей, таким як Розкіш живлення від L'Oréal Paris, допоможе відійти зайвій рідині і зменшить набряклість. Утримайся від спокуси нанести забагато консилера. Насичений макіяж очей - також неправильне рішення. Просто підкрути вії і використовуй туш, яка додасть віям об'єму, наприклад, таку як Mega Volume Collagene від L'Oréal Paris.

Тривале рішення. Якщо мішки під очима - твоя постійна проблема, то слід позбутися звичок, які сприяють затриманню води в організмі. Протягом дня потрібно випивати достатню кількість води - бажано не менше шести склянок. Але за 1,5-2 години до сну варто утриматися від вживання рідини. Також не забувай, що воду в організмі затримує сіль, так що краще відмовитися від солоних продуктів, особливо в другій половині дня. Для досягнення найкращого результату варто відмовитися або зменшити споживання кави і алкоголю.

Дуже важливо забезпечити тонкій і ніжній шкірі навколо очей правильний догляд. Ніколи не лягай спати з макіяжем. Міцеллярна вода Абсолютна ніжність від L'Oréal Paris декількома рухами очищає делікатну область навколо очей і не вимагає тертя. І дуже важливий момент - пам'ятай про захист від сонця. Від впливу сонячних променів шкіра навколо очей може стати ще більш тендітною.

Але якщо мішки під очима не проходять навіть після зміни звичок і правил догляду, варто звернутися до лікаря. Вони можуть бути сигналом серйозного захворювання, і чим раніше ти звернешся до лікаря, тим краще.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.