Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як запобігти лущенню шкіри взимку

Як запобігти лущенню шкіри взимку

З настанням зимових холодів твоя шкіра відчуває справжній стрес. Вітер, мороз і сухе повітря в приміщенні роблять її вразливою. Шкіра стає сухою і починає лущитися. Щоб вона залишалася гладкою і красивою, спробуй звернути увагу на особливості зимового догляду за обличчям.

Озбройся хорошим зволожуючим кремом

Запам'ятай просте правило: як тільки температура на вулиці опускається нижче нуля, тобі необхідне додаткове зволоження, навіть якщо ти володарка жирного типу шкіри. Зверни увагу на косметичні засоби, в яких відразу кілька активних інгредієнтів. Наприклад, до складу крему для обличчя Зволоження Експерт від L'Oréal Paris входять кераміди, гліцерин, вітамін Е і про-вітамін В5. Вони борються за зволоження, захист і відновлення шкіри.

Не забудь про сироватки для обличчя

Якщо в теплу пору року ти іноді забувала наносити сироватку для обличчя під крем, то взимку цей промах може вилитися для тебе в лущення шкіри і навіть свербіж. Два шари зволоження для шкіри завжди будуть краще одного, ти зрозумієш це, вийшовши на вулицю у вітряну погоду. Спробуй придбати сироватку для обличчя тієї ж фірми, що і крем, це стане гарантією того, що в дуеті ці два косметичних засоби будуть працювати більш злагоджено.

Будь обережнішою зі скрабом

Якщо ти не будеш очищати шкіру належним чином, то ніякий зволожуючий крем не зможе допомогти тобі впоратися з лущенням. Відмерлі клітини і залишки макіяжу будуть заважати будь-яким косметичним засобам проникнути у верхній шар шкіри. Відповідно, їх потрібно видалити за допомогою гелю для вмивання або скрабу. Однак, якщо ти будеш дуже активною в цьому питанні, то пошкодиш шкіру. Це призведе до почервоніння і свербіння, які посиляться, як тільки ти вийдеш на вулицю в холод. Оптимальним варіантом буде використання м'яких засобів, які дбайливо позбавлять шкіру від забруднень. Зверни увагу на гель-крем із серії Абсолютна ніжність від L'Oréal Paris.

Не переставай захищати шкіру від сонця

Під час боротьби з лущенням шкіри не варто забувати про сонцезахисні засоби. Відсутність тепла на вулиці не означає відсутність шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Саме воно може бути причиною поганого стану твоєї шкіри. Косметологи не просто так стверджують, що засобами з сонцезахисним фактором SPF потрібно користуватися цілий рік. Як альтернативу, можна використовувати тональний крем з SPF. Візьми собі це за правило.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.