Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як правильно доглядати за ніжною областю навколо очей

Як правильно доглядати за ніжною областю навколо очей

Шкіра навколо очей тонка, вона має набагато менше сальних залоз, ніж інші ділянки на обличчі. Тому їй так необхідні зволоження і дбайливий догляд. Щоб захистити ніжну шкіру і запобігти появі зморшок, крем для області навколо очей потрібно починати використовувати вже з 18 років. Бажано, щоб до складу крему входив гліцерин, який посилює можливість шкіри утримувати вологу.

Врахуй, що косметика для шкіри навколо очей повинна відповідати віку. До 25 років достатньо буде забезпечити зволоження (крем для шкіри навколо очей із серії Тріо Актив Ультразволоження). Після 25 років варто зробити акцент на живленні (крем для шкіри навколо очей із серії Розкіш живлення від L'Oréal Paris). Після 40 бажано віддати перевагу ґрунтовному ліфтингу (крем для шкіри навколо очей із серії Revitalift Основний догляд від L'Oréal Paris).

Додай також корисні звички до свого повсякденного догляду, щоб ніжна шкіра навколо очей не видала твій вік або не додала тобі зайвих років:

• Знімати макіяж потрібно дуже дбайливо, особливо якщо ти користуєшся водостійкою тушшю. Не потрібно терти очі - це може пошкодити ніжну шкіру і вії. Використовуй Двофазний засіб для зняття стійкого макіяжу з очей і губ від L'Oréal Paris. Один ватний диск приклади до нижньої повіки, під нижні вії. Закрий очі і зверху поклади ватний диск, змочений рідиною для зняття макіяжу. Не поспішаючи порахуй до 20. Акуратно проведи диском по повіці зверху вниз, щоб тіні і туш залишилися на нижньому диску. Така техніка дозволить швидко зняти навіть найяскравіший і стійкий макіяж, не травмуючи ніжну область навколо очей. Для неводостійкої косметики ідеально підійде М'який засіб для зняття макіяжу з очей від L'Oréal Paris. Він підходить для чутливих очей, а також для тих, хто носить лінзи.

 • Сонцезахисні окуляри влітку - це не тільки стильний аксесуар, але й необхідність. Вони захищають твої очі і шкіру навколо них від шкідливого ультрафіолету, передчасних зморшок і "гусячих лапок".

 • Щоб шкіра навколо очей залишалася якомога довше молодою і красивою, крім правильного догляду, необхідно дотримуватися здорового способу життя. Правильно харчуйся, висипляйся, займайся спортом хоча б три рази на тиждень по півгодини. Таким чином шкіра навколо очей залишиться молодою і красивою якомога довше.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.