Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як правильно сушити волосся в холодну погоду

Як правильно сушити волосся в холодну погоду

Якщо ти не встигаєш висушити голову і часто вибігаєш на вулицю з вологим волоссям, то повинна знати, що зима - далеко не найкращий час для цього. Ми знаємо, як взимку швидко і з мінімальним збитком висушити локони.

1. Як би дивно це не звучало, але грамотна сушка волосся починається з правильного вибору шампуню. Він повинен підходити твоєму типу волосся і дбайливо очищати від бруду і косметики, яку ти використовуєш, не обтяжуючи волосся. Вибери відповідну лінійку по догляду Elseve від L'Oréal Paris. Наприклад, Elseve ФІБРОЛОГІЯ ідеально підходить для тонкого волосся, а Elseve Сила АРГІНІНУ Х3 Light - для слабкого, схильного до жирності волосся.

2. Після того, як ти вимила волосся, акуратно cтисни його руками, видаляючи зайву воду. Після цього промокни волосся сухим рушником. Не розтирай волосся - так ти йому тільки зашкодиш.

3. Не закутуй волосся рушником надовго - так воно буде сохнути довше.

4. Раз і назавжди позбудься звички розчісувати мокре волосся, тому що воно в цей момент дуже ослаблене. Після того, як воно підсохне, розчеши його гребінцем з великими зубцями.

5. У холодну погоду ми не можемо дозволити собі виходити на вулицю з ще вологим волоссям, тому набагато частіше доводиться користуватися феном. Щоб захистити волосся, використовуй Екстраординарну олію Elseve від L'Oréal Paris. Нанеси всього кілька крапель олії на вологе волосся - це запобіжить пошкодженню під час гарячого укладання і зробить його більш блискучим і гладким.

6. Якщо у твоєму фені можна регулювати температуру повітря, намагайся використовувати мінімальну. Суши волосся, піднімаючи його біля коріння руками - так зачіска буде більш об'ємною.

Нічний режим

Взимку можна обійтися без фену, якщо мити волосся ввечері. Коли твоє волосся практично висохло, заплети його в косу і лягай спати. На ранок отримаєш гарну укладку з природною хвилею!

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.