Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як правильно змивати туш з вій?

Як правильно змивати туш з вій?

Зняття туші з вій - така ж важлива справа, як і її нанесення. Це частина догляду за ніжною шкірою навколо очей. Виконувати процедуру потрібно вірно. І не забудьте запастися терпіння перед початком процесу. А ми розповімо, як правильно змивати й чим змивати туш з вій.

 

Вчимося грамотно змивати туш з вій

 

Шкіра навколо очей дуже делікатна. Це означає, що засіб для зняття макіяжу повинен дбайливо ставитися не тільки до вій, але й до шкіри. У той же час якісний продукт має видаляти будь-який мейкап, не залишаючи слідів та розводів.

 

Навіть якщо ваша туш легко змивається водою, не радимо використовувати мило. Воно сушить шкіру і є причиною появи передчасних зморшок. Не можна застосовувати й спиртові тоніки - вони викликають сильне подразнення.

 

Чим змивати туш? Завжди використовуйте спеціальні засоби для демакіяжу. Обирайте продукт, який відповідає вашому типу шкіри. Це може бути молочко або міцелярна вода для сухої чи нормальної та комбінованої шкіри. Наприклад, молочко для сухої шкіри з гамми “Абсолютна ніжність”. Для власниць чутливих очей й для тих, хто постійно носить контактні лінзи, радимо застосовувати спеціальний засіб для зняття макіяжу з очей. А якщо ви хочете видалити навіть дуже стійкий мейкап, обирайте двофазну рідину з маслами. Наприклад, двофазний засіб для зняття макіяжу з очей і губ від Лореаль Париж.

 

Як правильно змивати туш з вій

 

Нанесіть на ватний диск обраний засіб для зняття мейкапу. Прикладіть його до вій і повіки (очі закриті). Проведіть диском від внутрішнього куточка повіки до зовнішнього. Потім обережно розмістіть його під віями (очі знову закриті). Видаліть туш вертикальними рухами, наче “захоплюючи” її знизу. Повторюйте процес, доки ватний диск не залишиться чистим. Не змивайте засіб.

 

Якщо навколо очей ще залишилися частинки туші, продовжуйте процедуру. Не економте на ватних дисках. Щоб видалити макіяж з другого ока, повторіть всі вищеописані дії, використовуючи новий чистий ватний диск.

 

Про що ви повинні обов'язково пам'ятати, плануючи змивати туш з вій? Про делікатність. Не поспішайте - ваші рухи повинні бути ніжними й плавними. Не тріть та не розтягуйте шкіру! Від цього косметика не зійде швидше, а ви лише травмуєте тонку зону навколо очей. Приділіть процедурі достатню кількість часу - і ваша шкіра подякує вам за це!

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.