Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як правильно очищати обличчя залежно від типу шкіри

Як правильно очищати обличчя залежно від типу шкіри

У кожної з нас унікальна шкіра, тому підібрати ідеальний засіб для очищення - завдання не з простих. Однак це необхідно зробити, адже очищення - один з найважливіших етапів у догляді за шкірою обличчя.

Навіть якщо ти цілий день пробула вдома і не наносила макіяж - шкіру все одно потрібно очищати вранці і ввечері, адже вона забруднюється не тільки зовні. Саме через шкіру з організму виводяться різні речовини. Незалежно від типу шкіри, її очищення повинне проходити в три етапи - зняття макіяжу, умивання, тонізування. Важливо не забувати про це і правильно підбирати догляд.

Для нормальної та комбінованої шкіри

Щасливі власниці нормального типу шкіри зазвичай не страждають ні від висипань, ні від будь-яких інших проблем. Їм достатньо вмиватися вранці і ввечері з гелем Нескінченна Свіжість від L'Oréal Paris для нормальної та комбінованої шкіри. Увечері перед умиванням знімати макіяж молочком Нескінченна свіжість і завершувати ритуал очищення тоніком для обличчя з цієї ж серії. Щоб ніжно відлущувати відмерлі клітини, двічі на тиждень варто використовувати скраб для обличчя Досконале сяйво від L'Oréal Paris. Він також пом'якшує і розгладжує шкіру і покращує колір обличчя.

Для сухої і чутливої шкіри

Стягнутість, алергія, висипання - ці проблеми знайомі дівчатам з сухою і чутливою шкірою. Спеціально для них була розроблена серія Абсолютна ніжність від L'Oréal Paris. М'який крем-гель для вмивання Абсолютна ніжність м'яко видаляє забруднення і заспокоює шкіру, не містить мила і ароматизаторів, а тому не подразнює шкіру. Засоби очищення нового покоління - міцелярний гель і міцелярна вода від L'Oréal Paris - стануть незамінними помічниками у догляді за обличчям. Міцелярний гель очищає шкіру від макіяжу і не вимагає змивання, підходить для чутливих очей і для тих, хто носить контактні лінзи. А міцелярна вода - ідеальний засіб, щоб підготувати обличчя до макіяжу. Вона дбайливо очищає і освіжає шкіру, не вимагає змивання.

Для жирної шкіри

Великою помилкою є те, що при жирній шкірі потрібно вмиватися якомога частіше. Насправді достатньо умиватись два рази на день - вранці і ввечері - з гелем Нескінченна свіжість від L'Oréal Paris. Він не містить мила, ефективно видаляє забруднення і очищає пори, залишаючи тривале відчуття свіжості. Гель потрібно наносити на вологе обличчя легкими масажними рухами, а потім змивати водою кімнатної температури. Після ретельного очищення шкіру необхідно тонізувати. Тонік Нескінченна Свіжість від L'Oréal Paris, що не містить парабенів, завершить процедуру очищення.

Якщо ти правильно підбереш засоби, що сприяють ретельному і дбайливому очищенню саме твоєї шкіри, то краса залишиться з тобою на довгі роки! Головне - не забувати користуватися ними щодня і грамотно.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.