Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як правильно наносити рум'яна залежно від форми обличчя

Як правильно наносити рум'яна залежно від форми обличчя

Незалежно від форми обличчя, пам'ятай:

• Рум'яна не варто наносити занадто близько до носа.

• Залишки рум'ян з щіточки нанеси на лоб, ніс і підборіддя, щоб збалансувати колір обличчя, і зробити його більш натуральним.

• Відтінок рум'ян повинен максимально відповідати твоєму природному рум'янцю.

Отже, перед тим, як приступити до практики, пропонуємо тобі ознайомитися з теорією.

Овальне обличчя

Власницям овального обличчя дуже пощастило - ця форма класична, тому не потребує особливої корекції. Нанось рум'яна на яблучка щік - це виступаюча верхня частина щоки, коли ти посміхаєшся.

Кругле обличчя

Твоя мета - трохи «витягнути» обличчя і не привертати зайвої уваги до щік. Для цього рум'яна потрібно наносити у формі трикутника, розтушовуючи від яблучок щік до скронь.

Квадратне обличчя

Різко окреслена лінія підборіддя - головна проблема власниць квадратного обличчя, форму якого потрібно максимально наблизити до овалу. Це можна зробити, наносячи рум'яна горизонтально, відступивши декілька сантиметрів від носа.

Прямокутне або видовжене обличчя

За допомогою рум'ян тобі слід врівноважити пропорції обличчя, в якого довжина переважає над шириною. Для цього нанеси рум'яна на яблучка щік і розтушуй їх вверх до скронь.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.