Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як правильно фарбувати вії тушшю?

Як правильно фарбувати вії тушшю?

Охайно й гарно нафарбовані очі - це результат двох складових. Перша - якісна туш. А друга - вірно обрана техніка її нанесення. Як правильно фарбувати вії тушшю - про це ми розповімо нижче.

 

Як фарбувати вії тушшю: поради й популярні техніки

 

Фарбувати вії потрібно у напрямку від коренів до кінчиків. Одним рухом наберіть туш на пензлик й охайно профарбуйте кожну вію. Почніть з внутрішніх куточків повік, поступово рухаючись до скронь. Ваші рухи повинні бути надавлюючими та вібруючими. Ведіть щіточку знизу вгору та трохи “придавлюйте” кінчики вій, утворюючи вигин. Досягти гарного вигину можна й обравши спеціальну туш. Наприклад, Об'єм Мільйона Вій Фелайн.

 

Після нанесення першого шару, трохи припудріть верхній та нижній ряд вій розсипчастою пудрою. Коли туш підсохне, нанесіть наступний шар. Для денного макіяжу достатньо двох шарів, а для вечірнього - трьох-чотирьох.

 

Технік фарбування вій досить багато. Можна тримати пензлик горизонтально або вертикально, кліпати на пензлик або виконувати зигзагоподібні рухи. Останній метод використовуйте, якщо хочете отримати додатковий об'єм. Радимо для дівчат з тонкими й не дуже довгими віями. А найкращого результату можна досягти, обравши туш для об'єму. Наприклад, Об'єм Мільйона Вій Від Кутюр.

 

Кліпаючи на пензлик, ви зробите вії пухнастими. До того ж, чим швидше будете кліпати, тим тонший шар туші отримаєте. Такий спосіб можна порадити дівчатам, які люблять натуральність й від природи мають гарні вії.

 

Ще кілька корисних порад

 

Як правильно фарбувати вії тушшю, щоб вони були довгими навіть у куточку ока? Вибирайте туш з щіточкою, яка має короткі тонкі щетинки. І під час профарбовування намагайтеся широко розкривати очі.

Що робити, щоб усунути грудочки й розділити вії? Після завершення макіяжу прочешіть їх щіточкою з внутрішнього та зовнішнього боку. Так ви позбавитеся від надлишку туші й зробите погляд виразнішим.

Як швидко прибрати частинки туші під очима? Є один простий метод, яким користуються візажисти. Перед процедурою фарбування нанесіть трохи розсипчастої пудри під очі. А після - приберіть цю пудру із залишками туші за допомогою пензлика.

 

Сподіваємося, наші прості поради допомогли вам дізнатися, як правильно фарбувати вії тушшю.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.