Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як підібрати проділ під форму обличчя

Як підібрати проділ під форму обличчя

Коли справа стосується зачіски, буває, що і стрижка, і колір волосся можуть бути бездоганними. Але відчуття, що щось не так, не покидає. Не повіриш, але справа може бути в проділі.

При правильному догляді і грамотно підібраній косметиці забезпечити блиск і здоров'я волоссю не так складно. Так, для тонкого волосся ідеально підійде нова лінійка засобів Elseve Фібрологія від L'Oréal Paris, яка здатна потовщувати волосся зсередини завдяки активному інгредієнту філоксану. Зміцнити ослаблене волосся і запобігти його випаданню допоможе лінійка продуктів Elseve Сила Аргініну Х3 Light. Повернути блиск і сяйво волоссю допоможе лінійка Elseve Живлення і Блиск Кристал, збагачена протеїном і мікрокристалами перлів.

Однак, щоб образ був бездоганним, важливо, щоб усе в ньому було збалансовано. Саме з цієї причини навіть проділ повинен тобі підходити. Для початку потрібно визначити, якої саме форми твоє обличчя, а потім підібрати правильний проділ буде неважко.

Квадратне обличчя. Така форма обличчя відрізняється приблизно однаковою шириною і довжиною. У цьому випадку ідеально підійде глибокий бічний проділ - прямо над вигином брови. Завдяки цьому риси обличчя стануть не такими різкими, пом'якшаться жорсткі лінії вилиць і лоба.

Кругле обличчя. Кругле обличчя нагадує квадратне, але без гострих кутів у області чола і підборіддя. Тому, як і в попередньому випадку, дівчатам з круглим обличчям підійде бічний проділ - він найкраще подовжить форму обличчя і збалансує його риси.

Прямокутне обличчя. Обличчя, в якому довжина значно переважає над шириною - лоб, лінія вилиць і підборіддя приблизно однієї довжини, без гострих кутів. Якщо це нагадує твою форму обличчя, сміливо носи центральний проділ, який максимально "заокруглить" форму твого обличчя.

Овальне обличчя. Це форма перевернутого яйця - лоб трохи ширше підборіддя, м'які риси обличчя. Овал вважається класичною формою обличчя, тому в цьому випадку проділ може бути будь-яким - як центральним, так і бічним.

Серцевидне обличчя. Таку форму ще називають перевернутим трикутником через вузьке гостре підборіддя і широке чоло. Роби проділ, трохи відступивши від центру, щоб не акцентувати увагу на широкий лоб. Такий же проділ підійде, якщо у тебе вузьке підборіддя і широкі вилиці - подібну форму обличчя називають "діамант".

Правильно підібраний проділ і засоби по догляду за волоссям зроблять твій образ чарівним!

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.