Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як побороти свій страх перед яскравими помадами

Як побороти свій страх перед яскравими помадами

Можливо, у тебе навіть є яскраві відтінки помад, і не один. Ти наносиш соковитий відтінок на губи, і він тобі подобається, але вийти так з дому, навіть на вечірку, ти не наважуєшся? У цьому немає нічого дивного. Такий маленький штрих до образу, як яскрава помада, може перетворити повністю. Ти зумієш з легкістю побороти свою боязкість перед барвистими кольорами.

1. Знайди приклад для наслідування

Тобі неодмінно потрібне джерело для натхнення і наслідування! Посланниці краси L'Oréal Paris, серед яких неперевершені ікони стилю Дженніфер Лопес, Зої Салдана, Б’янка Балті, Фріда Пінто знають, як вибрати відтінок, який підходить їм на всі 100%, і як його носити. Хай тебе надихають їх приклади. З помадою Color Riche Collection Exclusive - з ексклюзивної колекції червоних матових відтінків – ти також зможеш відчути себе дівою.

2. Тренуйся вдома

Щоб звикнути до свого нового яскравого образу, тренуйся вдома. Нанеси помаду, спостерігай за тим, як вона поводиться на губах, як часто тобі треба поправляти макіяж, перевіряй, чи не залишає помада слідів на зубах. Коли ти зробиш макіяж з акцентом на губи для виходу в світ, ти почуватимешся набагато впевненіше.

3. Починай з малого

Не варто відразу приміряти на себе найяскравіші неонові відтінки, щоб бажання носити насичені помади не пропало назавжди. Почни з більш приглушених тонів. Носи їх поступово - на вечірню прогулянку або зустріч з улюбленою подругою. З часом збільшуй інтенсивність кольору і значимість заходів, на яких ти з'являєшся з яскравою помадою.

4. Просто зважся!

Навіть якщо ти - не ризикова натура, в житті потрібно ризикувати. Тим більше ризики з помадою безпечні і безболісні. Ти завжди встигнеш стерти яскравий колір з губ. Але раптом тобі сподобається бути в центрі уваги, і саме акцент на губи стане твоєю родзинкою в макіяжі!

Якщо ти зважилася на beauty-експерименти, дізнайся, як вибрати яскраву помаду під свій тон шкіри і як зробити бездоганний макіяж губ за п'ять кроків.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.