Як носити яскраву помаду протягом дня

Як носити яскраву помаду протягом дня

1. Виділяйся

Свою улюблену яскраву помаду може знайти собі навіть найбільш сором'язлива дівчина. Головне - це вибирати помади, які забезпечують стійкість і одночасно доглядають за губами. Зверни увагу на колекцію помад Color Riche від L'Oréal Paris. Спеціальні полімерні складові забезпечують високу стійкість помади, а комплекс цінних олій у її складі захищає губи.

2. Скромний погляд

Золоте правило макіяжу - роби акцент або на очі, або на губи. У нашому випадку акцент на очі повинен бути мінімальним. Туш і нейтральні тіні - ось відмінний спосіб завершити мейкап з яскравою помадою.

3. Рум'яна

Яскрава помада не повинна змагатися з яскравими рум'янами. Вибирай продукт, який освіжить колір обличчя і додасть легкий сяючий рум'янець. У рум'янах Alliance Perfect від L'Oréal Paris є чотири відтінки, серед яких ти зможеш вибрати той, який максимально підходить твоєму відтінку шкіри.

4. Для новачків

Якщо ти відчуваєш, що поки не готова до яскравої помади, але дуже хочеться приміряти на себе яскравий тренд, то вихід є: вибирай блиски для губ. Твій макіяж буде не такий інтенсивний, але все ж досить яскравий. Відповідний відтінок вибирай із серії Glam Shine від L'Oréal Paris.

Статті по темі

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.