Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як носити яскравий макіяж на роботі

Як носити яскравий макіяж на роботі

Розставляємо акценти

На роботі ти можеш сяяти яскраво, але все має бути в міру. Зроби яскравий акцент на губи або очі, а решті макіяж повинен бути легким, практично непомітним. Це дозволить твоєму образу бути невимушеним. Твій наряд також дуже важливий. Якщо ти хочеш зробити яскравий макіяж на роботу, то не варто одягатися в кричущі кольори і яскраві принти. Елегантне вбрання чорного кольору ідеально доповнить помада трендового насиченого відтінку - класичного червоного або актуального оранжевого

Забезпечуємо стійкість

Не варто розраховувати на те, що твій макіяж буде бездоганно триматися на твоєму обличчі з 9 ранку до 18 вечора. Якщо ти вирішила зробити акцент на очі, то як основу під тіні використовуй ВВ крем від L'Oréal Paris. Нанеси трохи засобу на все рухоме віко і після злегка припудри. По-перше, це допоможе приховати дрібні недосконалості на шкірі, а по-друге, тіні будуть триматися довше, а колір буде більш інтенсивним.

Якщо ж ти віддаєш перевагу робити акцент на губи, то подбай про те, щоб вони були ніжними (тобі допоможе скраб) і зволоженими (використовуй бальзам для губ). Через 10-15 хвилин після того, як ти завдала бальзам, обведи контур олівцем в тон губ або в тон помади і повністю зафарбуй їм губи. Після наноси помаду. Вибери один з яскравих відтінків з колекції Color Riche від L'Oréal Paris. Спеціальні полімерні складові забезпечують високу стійкість помади: вона не розтікається і зберігає розкішний колір впродовж всього дня.

Підкріплення

Підготовка - це важлива частина макіяжу, але коли справа стосується яскравих кольорів - цього не достатньо. Обов'язково бери з собою «підкріплення» - кошти, які допоможуть тобі поправити макіяж протягом дня. Поклади в косметичку ватяні палички, засіб для зняття макіяжу, коректор, помаду або тіні залежно від того, де потрібно буде поправити яскравий макіяж.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.