Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як знайти Beauty-образ, який тобі підходить

Як знайти Beauty-образ, який тобі підходить

Багато жінок люблять експериментувати з макіяжем і приміряти нові образи. Однак для повсякденного образу ми, як правило, використовуємо всього один make-up - той, який личить найбільше і підходить для будь-яких, навіть найбільш непередбачуваних ситуацій. Та якщо ти ще не знайшла свій ідеальний beauty-образ, то як це зробити?

Згадай свій кращий образ

Безумовно, був такий день, коли ти відчувала себе зі своїм макіяжем так, наче була готова завоювати весь світ. Можливо, тоді на тобі була червона помада, стрілки або smoky eyes, або зовсім макіяж в стилі Nude? Візьми його на замітку, коли тобі потрібно буде надати трохи впевненості в собі.

Враховуй свою зону комфорту

Тобі подобається, як яскравий макіяж очей або губ виглядає на інших людях, але ти не впевнена на 100%, що він підійде і тобі? Вихід один - приміряти такий make-up і вирішити раз і назавжди, підходить він тобі чи ні. Навіть якщо з таким макіяжем ти будеш виглядати добре, але відчувати себе скуто, нервово і невпевнено, то гра не варта свічок.

Роби ставку на виразні риси обличчя

Це - найпростіше правило бездоганного макіяжу. Якщо у тебе гарні очі - роби акцент на них, якщо у тебе красиві скули - злочин їх не підкреслювати, якщо у тебе привабливі губи - помада насичених відтінків стане твоїм кращим помічником в макіяжі.

Враховуй час

При виборі свого знакового beauty-образу враховуй, скільки часу ти можеш витратити на макіяж зранку. Якщо ти хочеш підкреслити очі стрілками, то це забере більше часу і зусиль, ніж зробити акцент на губи за допомогою яскравої помади. Обов'язково зважай на свій графік і спосіб життя: макіяж має бути доречним і не повинен ставати причиною твоїх запізнень.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.