Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як намалювати бездоганні стрілки

Як намалювати бездоганні стрілки

Стрілки в макіяжі - це як маленька чорна сукня: вони ніколи не вийдуть з моди, підходять усім і можуть перетворити образ!

Лайнер здатний робити чудеса! Він може перетворити навіть стомлені очі в найяскравішу й виразну рису обличчя. Тобі знадобиться бездоганна підводка, як Super Liner Від Кутюр від L'Oréal Paris з супертонким і точним аплікатором, тверда рука, впевненість у собі і трохи часу, щоб досконало оволодіти нескладною технікою нанесення стрілок.

1. Злегка підніми підборіддя і дивися вниз. Починай плавно вести лінію від внутрішнього до зовнішнього куточка ока, якомога ближче до лінії росту вій. Коли ти досягнеш зовнішнього куточка, виведи хвостик на 3-5 мм у напрямку до кінця брови - кінчик стрілки повинен ніби продовжувати лінію росту вій нижньої повіки.

2. Повтори пункт перший, але тепер намалюй лінію вже точно над першою, щоб стрілка стала більш ефектною. Для ще більш драматичного макіяжу намалюй і третю лінію.

Не забувай:

• Обличчя має бути розслабленим. Може виникнути бажання натягнути шкіру повіки, щоб було зручніше малювати стрілку. Зробити це потрібно дуже легко, щоб не травмувати ніжну шкіру і щоб стрілка не вийшла нерівномірною і хвилястою.

• Підтримуй руку, якою малюєш стрілку. Поки ти недостатньо "набила руку", спробуй малювати стрілки, сидячи перед дзеркалом, поклавши лікоть на стіл.

• Макіяж зі стрілками бажано доповнювати тушшю з ефектом об'єму, як Об'єм Мільйона Вій Від Кутюр від L'Oréal Paris. Завдяки цій туші вії виходять об'ємні, але водночас розділені.

Вуаля! Ти можеш насолодитися своїм образом Від Кутюр!

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.