Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як позбутися темних кіл під очима за допомогою макіяжу

Як позбутися темних кіл під очима за допомогою макіяжу

1. Безліч кремів під очі обіцяють допомогти позбавитися від темних кіл під очима, але жоден з них не пропонує моментального рішення. А що якщо виглядати добре потрібно саме зараз? На допомогу нам приходить коректор. Від тонального крему цей засіб відрізняється тим, що в ньому міститься більше пігменту, і він якраз підходить для маскування конкретних недоліків.

Візажисти рекомендують приховати кола коректором, який повинен бути всього на півтону-тон світліше тональної основи. Засіб краще наносити синтетичним пензлем або клиноподібним спонжем, приділяючи особливу увагу найбільш проблемним ділянкам. Якщо ти не користуєшся спеціальними інструментами, розтушуй засіб подушечкою безіменного пальця. Коректор для обличчя Alliance Perfect від L'Oréal Paris ідеально адаптується до кольору і текстури шкіри.

2. Є ще одна маленька хитрість, яка допоможе зробити темні кола під очима ще менш помітними. Нанеси трохи мерехтливої пудри або тіней на внутрішній куточок очей. Золотисті відтінки підійдуть тим, у кого смаглява шкіра, а срібні і перлові - дівчатам з блідою шкірою. Це зробить погляд більш свіжим.

3. Приділи особливу увагу віям. Коли вони завиті, це робить погляд більш відкритим. З тушшю Miss Manga від L'Oréal Paris ти можеш надати віям ідеальний вигин навіть без використання щипців.

4. Світло-рожевим або бежевим олівцем для очей профарбуй внутрішню частину нижньої повіки. Це приховає почервоніння, візуально збільшить очі, а також освіжить погляд. Таким нехитрим прийомом користувалися ще кінодіви старого Голлівуду. Щоб підкреслити і візуально зробити верхні вії густішими, намалюй стрілку між віями чорним або шоколадним олівцем для очей. Назва стрілки говорить сама за себе - її треба малювати заточеним олівцем якомога ближче до лінії росту вій, зафарбовуючи простір між ними. Лінія повинна потовщуватись до зовнішнього куточка ока і закінчуватися акуратною стрілкою з невеликим хвостиком.

5. Гарний спосіб відвернути увагу від очей - це нафарбувати губи яскравою помадою.

Пам'ятай, що макіяж - це не панацея. Потрібно шукати першопричину появи темних кіл під очима і в першу чергу усувати її.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.