Поради та підказки повернутися до всіх статей

Як використовувати палетки тіней: усі секрети

Як використовувати палетки тіней: усі секрети

Денний макіяж

Палетки тіней дають тобі можливість швидко перетворювати свій образ, не використовуючи при цьому багато косметики. Для відповідного ділового образу нанеси базовий або найбільш світлий колір з палетки на всю рухому повіку і під брову. Для денного макіяжу не варто використовувати темні насичені тони. За допомогою середнього відтінку можна додати глибину погляду, нанісши його на складку повіки і зовнішній куточок ока і м'яко розтушувавши.

Вечірній макіяж

Денний макіяж легко можна перетворити на вечірній! Нанеси середній відтінок на все рухоме віко, не виходячи за нього. Переконайся, що межі добре розтушовані. Темний відтінок нанеси у вигляді покладеної на бік букви V по лінії росту вій на зовнішньому куточку і по складці повіки, добре розтушуй. Найтемніший тон використовуй як підводку - нанеси його за допомогою тонкої плоскої щіточки уздовж лінії росту верхніх і нижніх вій, розтушуй.

Хайлайтер

У всіх бувають дні, коли хотілося б виглядати краще. І в цій ситуації тобі на допомогу знову прийде палетка - використовуй найбільш світлий відтінок як хайлайтер. Нанеси його на внутрішні куточки очей, щоб розширити їх, під брови, щоб підкреслити їх форму, а також на виступаючу частину вилиць, щоб надати обличчю легкого сяйва.

Підводок багато не буває!

Різні кольори з палетки можна використовувати в якості лайнерів для очей - а це багате поле для експериментів і творчості. Ти можеш закріплювати тінями стрілку, намальовану олівцем, або малювати стрілку тінями, використовуючи спеціальну техніку - наносити тіні злегка вологою щіточкою. Не бійся використовувати яскраві відтінки, адже кольорові стрілки стали справжнім хітом останніх сезонів.

Статті по темі

категорії порад і підказок:
тут використовуються:
схожі поради

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.