Ірина Шейк стає посланницею L'Oréal Paris!

Ірина Шейк стає посланницею L'Oréal Paris!

Сексуальні форми і спокусливі губи ... спекотна топ-модель Ірина Шейк захопила світ моди штурмом! Завдяки своїй чаруючій ​​красі. Проста дівчина з маленького містечка стала однією з найвпливовіших і впізнаваних супермоделей, красуючись на червоних доріжках і обкладинках глянцевих журналів.

Досягнувши неймовірних висот в fashion-індустрії, Ірина є однією з найбільш відомих топ-моделей у світі. Її чарівна краса поєднується зі справжньою людяністю і благородством. Ірина бере активну участь у благодійних проектах, несучи високу соціальну місію.

Саме це поєднання внутрішньої краси і зовнішніх достоїнств роблять Ірину частиною сім'ї L'Oréal Paris.

Стаючи міжнародної посланницею, Ірина Шейк приєднується до сім'ї L'Oréal Paris поряд з супермоделями Карлі Клосс, Барбарою Барбара Палвін, Ларою Стоун, Наташею Полі і іншими!

"Ірина - чарівна супермодель, яка випромінює харизму і підносить визначення краси на новий рівень. Від модних дизайнерів до мільйонів шанувальників в соціальних мережах, вона зачаровує всіх нас не тільки своєю красою й енергетикою, але також справжнім почуттям людяності та благородства. Я і команда L'Oréal Paris в захваті від того, що Ірина стає членом сім'ї L'Oréal Paris! "- Сиріл Шапуї, Міжнародний президент марки L'Oréal Paris.

"Я безмежно вдячна за цю можливість. Стати частиною сім'ї L'Oreal Paris значить для мене більше, ніж просто стати посланницею краси. Для мене L'Oréal Paris завжди був брендом, який надихає і стимулює внутрішню силу. Я зворушена і вдоволена тим, що буду нести таку прекрасну місію - надихати жінок будь-якого віку завжди відчувати себе впевнено і приймати справжню себе! "- Ірина Шейк.

Статті по темі

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.