Поради та підказки повернутися до всіх статей

Ін'єкції гіалуронової кислоти для відновлення контуру обличчя

Ін'єкції гіалуронової кислоти для відновлення контуру обличчя

Гіалуронова кислота активно використовується в естетичній медицині останні 10-15 років. Вона допомагає усунути зморшки, підвищити тонус шкіри обличчя, скоригувати форму та об'єм губ. Все це можливо завдяки тому, що гіалуронова кислота повністю сумісна з тканинами людини.

 

Причини зміни овалу обличчя і методи вирішення проблеми

З віком тканини обличчя поступово опускаються. На них впливають різні чинники: ультрафіолет, шкідливі звички, стреси, спосіб життя, коливання у вазі тіла, недостатній або неправильний догляд за шкірою. В результаті, тонус шкіри знижується, об’єм підшкірної жирової клітковини зменшується. Контури обличчя стають не такими чіткими, щоки обвисають, з'являються глибокі носогубні складки, набрякають верхні повіки. Відновлення овалу обличчя полягає у піднятті тканин, коригуванні шару підшкірного жиру, зміцненні м'язів обличчя. Для цієї мети часто виконують ін'єкції гіалуронової кислоти.

 

Найбільш поширені процедури, пов'язані з "уколами краси": біоревіталізація, мезотерапія, контурна пластика (використання філерів), створення гідрорезервів. Кожна з перерахованих вище методик передбачає застосування гіалуронової кислоти. Її молекулярна маса та концентрація може бути різною, залежно від способу застосування й завдань, які потрібно вирішити (підвищення тонусу шкіри, контурна пластика або зволоження).

 

Досягти ефекту підтяжки обличчя можна не тільки за допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти. Для відновлення контуру обличчя часто застосовують косметичні засоби, спрямовані на поверхневий та глибокий ліфтинг. Вони стимулюють збільшення колагену та еластину всередині клітин, а також створюють на поверхні обличчя дуже тонку плівку. Завдяки цьому шкіра стає більш зволоженою та пружною, формується потрібний овал обличчя.

Для тривалого ефекту рекомендується використовувати косметичний засіб з гіалуроновою кислотою - наприклад, Ревіталіфт Філер [ha], - протягом 3 місяців та довше.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.