Поради та підказки повернутися до всіх статей

Ідеальний тон: як правильно вибрати тональний крем

Ідеальний тон: як правильно вибрати тональний крем

Вибір тонального крему - справа не з легких, вона вимагає часу і правильного підходу. Засіб має підходити тобі на всі 100% по відтінку, за текстурою і за складом. Тільки тоді він здатний справитися зі своїм прямим завданням - приховати недоліки і підкреслити переваги. Але перед цим потрібно розібратися в тонкощах тону і підтону шкіри. Це не так складно, як здається на перший погляд.

Тон шкіри може змінюватися залежно від сезону - влітку ми більш смагляві, взимку - бліді. Але підтон завжди залишається незмінним. Це, якщо можна сказати, "колірна добавка", яка визначає, до якого типу відноситься твоя шкіра - теплого, холодного або нейтрального.

Холодний підтон

1. Твої вени на зап'ясті мають синій або фіолетовий відтінок.

2. Срібло краще виглядає на тобі, ніж золото.

3. При світлі сонця твоя шкіра має легкий блакитний відлив.

Цьому типу підходять рожеві відтінки тональних кремів.

Нейтральний підтон

1. Твої вени на зап'ясті мають синьо-зелений відтінок.

2. І срібло, і золото відмінно підходять твоїй шкірі.

3. При світлі сонця твоя шкіра має легкий зеленуватий відлив.

Цьому типу шкіри підходять всі відтінки тональних кремів, наближені до натуральних (світло-бежевий, бежевий і т.д.)

Теплий підтон

1. Твої вени на зап'ясті мають зелений або оливковий відтінок.

2. Золото краще виглядає на тобі, ніж срібло.

3. При світлі сонця твоя шкіра має легкий жовтуватий відлив.

Теплому тону підходять бежеві, абрикосові, золотисті відтінки тональних кремів.

Як правильно вибирати тональний засіб?

Тональний крем Alliance Perfect від L'Oréal Paris пропонує дев'ять індивідуальних відтінків.

Тестуємо правильно

Пробувати тональний крем на руці – із самого початку неправильна тактика, приречена на провал. Так ти не зможеш підібрати потрібний відтінок. Засіб потрібно тестувати безпосередньо на обличчі (підборіддя, лоб, щоки), а також на шиї і в області декольте. Наприклад, тональний крем Alliance Perfect від L'Oréal Paris пропонує дев'ять індивідуальних відтінків - від найсвітлішого до смаглявого. Той, який тобі підходить, ідеально зіллється з відтінком і текстурою твоєї шкіри. І ще - цей засіб здатний поліпшити якість твоєї шкіри, так як його формула на 75% складається із зволожуючого крему і мінеральних мікропігментів. У результаті твоя шкіра більш гладка і досконала*.

Підготуй шкіру

Перед тестуванням крему візажисти радять підготувати обличчя, щоб відтінок ідеально ліг на шкіру. Тому перш, ніж відправитися в магазин косметики, не зайвим буде вмитися, скористатися скрабом і нанести зволожуючий крем.

Правильне освітлення

Переконайся, що в магазині хороше освітлення. Якщо у тебе є можливість, вийди на вулицю, щоб при денному світлі подивитися, наскільки відповідає колір тонального крему тону твоєї шкіри. Найкраще взяти в магазині кілька пробників засобу. Так у тебе буде час переконатися, що він насправді тобі підходить.

*Тест самостійної оцінки, 88 осіб, 2 тижні, % тих, які погодилися з твердженням

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.