Поради та підказки повернутися до всіх статей

Ідеальний макіяж губ за 5 кроків

Ідеальний макіяж губ за 5 кроків

Крок 1: підготовка

Перед тим, як приступити до макіяжу губ, потрібно переконатися, що вони доглянуті і зволожені. Жодна, навіть найкраща помада, не буде добре виглядати на сухих, потрісканих або обвітрених губах. Тому м'який скраб для губ - обов'язкова процедура.

Крок 2: зволоження

Ще одна обов'язкова процедура перед макіяжем губ - зволоження. За 15 хвилин до макіяжу нанеси зволожуючий бальзам на губи, а потім промокни його залишки серветкою. Краще обзавестися звичкою постійно користуватися гігієнічною помадою - так твої губи завжди будуть виглядати доглянутими і готовими до макіяжу будь-якої складності.

Крок 3: контур

Щоб помада не розтікалася і була більш стійкою, можна використовувати олівець для губ. Він повинен бути в тон губ або в тон помади. Якщо тобі потрібно виправити форму губ і зробити їх тоншими або товстішими на 1-2 мм, то контур губ спочатку потрібно висвітлити за допомогою коректора Alliance Perfect від L'Oréal Paris, а потім промалювати його олівцем, починаючи від середини і рухаючись до куточків.

Крок 4: помада

Новинка від L'Oréal Paris - помада з лаковим ефектом Color Riche Екстраордінер порадує навіть найпримхливіших дівчат. Помада додає губам неповторний глянцевий блиск, а олії у складі доглядають за губами, роблять їх м'якими і оксамитовими. Блиск рівно лягає на губи, а завдяки зручному аплікатору можна чітко промалювати контур.

Крок 5: виправляємо помилки

Дрібні недоліки можна виправити за допомогою ватної палички і міцелярної води. Бездоганний макіяж губ готовий!

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.